Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

Alocatie pentru prostie de 1100 RON

Postări Recomandate

Presupunind ca prin absurd statul ar oferi un ajutor lunar de 1100 lei pentru cei ce se declara oficial ca fiind "prosti" cu conditia ca se fece declaratia pe viata si ireversibila, cu consecintele de rigoare si numai cu ocazia implinirii virstei de 22 de ani, oare citi ar semna ca sint prosti de dragul banilor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Presupunind ca prin absurd statul ar oferi un ajutor lunar de 1100 lei pentru cei ce se declara oficial ca fiind "prosti" cu conditia ca se fece declaratia pe viata si ireversibila, cu consecintele de rigoare si numai cu ocazia implinirii virstei de 22 de ani, oare citi ar semna ca sint prosti de dragul banilor?

Destui... pentru banii astia.... ca nici nu ne-ar ajunge banii sa le dam...

 

Da imaginati-va daca chiar le-am da alocatie tuturor prostilor, cati bani am avea nevoie :flowers:... :o:

Editat de Anonymus Kline

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Destui... pentru banii astia.... ca nici nu ne-ar ajunge banii sa le dam...

 

Da imaginati-va daca chiar le-am da alocatie tuturor prostilor, cati bani am avea nevoie :flowers:... :o:

ma rog,facem abstractie de asta...ideea e cine sau citi ar accepta...asa prin absurd...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Presupunind ca prin absurd statul ar oferi un ajutor lunar de 1100 lei pentru cei ce se declara oficial ca fiind "prosti" cu conditia ca se fece declaratia pe viata si ireversibila, cu consecintele de rigoare si numai cu ocazia implinirii virstei de 22 de ani, oare citi ar semna ca sint prosti de dragul banilor?

90% ar semna .

Dar din pacate nu va avea nicio consecinta ca au semnat un asemenea act. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Presupunind ca prin absurd statul ar oferi un ajutor lunar de 1100 lei pentru cei ce se declara oficial ca fiind "prosti" cu conditia ca se fece declaratia pe viata si ireversibila, cu consecintele de rigoare si numai cu ocazia implinirii virstei de 22 de ani, oare citi ar semna ca sint prosti de dragul banilor?

 

 

pai ...daca tot ma declar prost ,propun asa si niste grade ...si alocatia sa se ...dubleze sau tripleze ...in functie de gradul de prostie.....daca tot ma declar prost ....macar sa am motiv serios ....si renumeratia sa fie pe masura .....masura prostiei :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ok, ma declar prost pentru perioada determinata de timp....sa zicem 1 an, cand primesc banii? ideea este ca trebuie sa te duca capu' destul ca sa-ti poti da seama cat esti de prost iar bani stiu sigur ca vor ajunge la cei destul de destepti , de obicei prostii din Romania au parinti bogati ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da sa ii facem sa dovedeasca ca sunt prosti :jester:

 

Adevaru e ca ar fi o atractie turistica, poate ne-am scoate banii... :o: Ar trebui sa angajam pe cativa sa indeplineasca functiia de "prostu curtii" pentru 1100 RON si sa il aratam turistilor....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da sa ii facem sa dovedeasca ca sunt prosti :jester:

 

Adevaru e ca ar fi o atractie turistica, poate ne-am scoate banii... :o: Ar trebui sa angajam pe cativa sa indeplineasca functiia de "prostu curtii" pentru 1100 RON si sa il aratam turistilor....

Dar cu ce sunt ai nostri mai deosebiti decat ai turistilor?

Editat de ela 24

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×