Sari la conținut
Forum Roportal
K0ntr0VerSy

01Dec07

Postări Recomandate

Bine bine, stiu ca ati mai facut o adunatura acum o luna, una cu cantec de jale.

 

 

Ar fi cineva interesat de o socializare pentru care esti calificat doar cu certificatul de bun-simt model '7 ani de acasa' semnat de ambii parinti, doamna educatoare si invatatoare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt uimita ca a avut Kontro ideea asta. :hi: Ar fi o chestie. Ca sa sarbatorim 1 an de la intalnirea de anul trecut de la Busteni! :blink:

Editat de DAriaNA2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine bine, stiu ca ati mai facut o adunatura acum o luna, una cu cantec de jale.

 

 

Ar fi cineva interesat de o socializare pentru care esti calificat doar cu certificatul de bun-simt model '7 ani de acasa' semnat de ambii parinti, doamna educatoare si invatatoare?

Sebastian, vorbesc serios, daca crezi ca prezenta mea nu deranjeaza, poti conta pe mine. Impreuna putem inghega o trupa vesela in care bunul simt si bucuria sa primeze.

Pentru inceput e bine sa stabilesti locul aproximativ.

:blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si daca unii vin cu certificate false? :blink:

Nu de alta dar la intalnirea trecuta, ai fi jurat ca toate sunt originale . :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sebastian, vorbesc serios, daca crezi ca prezenta mea nu deranjeaza, poti conta pe mine. Impreuna putem inghega o trupa vesela in care bunul simt si bucuria sa primeze.

Pentru inceput e bine sa stabilesti locul aproximativ.

:blink:

Pai nu am stabilit deja ca dau o bere, puiu? Sau fugi de responsabilitatea gnoseologica de a o bea?

 

Unde am scris ca ma ocup de mezanplas? Fiindca tot ai pomenit de el, esti desemnat: te ocupi.

Numai sa nu-mi vii mie cu fantezii d-ale tale cu bodegi pentru urofili.

 

Dariana, tu te ocupi de locurile prin care o sa calc: stii tu - cosuletul cu petale de trandafiri, cu putina roua; sa inveti si oda pe de rost.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai nu am stabilit deja ca dau o bere, puiu? Sau fugi de responsabilitatea gnoseologica de a o bea?

 

Unde am scris ca ma ocup de mezanplas? Fiindca tot ai pomenit de el, esti desemnat: te ocupi.

Numai sa nu-mi vii mie cu fantezii d-ale tale cu bodegi pentru urofili.

 

Dariana, tu te ocupi de locurile prin care o sa calc: stii tu - cosuletul cu petale de trandafiri, cu putina roua; sa inveti si oda pe de rost.

Deci pana la urma e la misto ..este ? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×