Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

suedezele, femei de nota 10

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

"Lupta pentru dezgolirea sinilor in Suedia

16.11.07 15:22

(published in Prima pagina, tagged with stiri)

Doua tinere au fost rugate sa paraseasca incinta unui club pentru ca refuzau sa poarte sutien la piscina. Incidentul s-a intimplat in oraselul suedez Uppsala acum citeva saptamini si a avut drept rezultat crearea grupului

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..............................

 

 

Daca judeci lucrurile doar prin prisma unor enunturi din jurnale... slabe sanse sa ai o imagine corecta si de ansamblu asupra femeilor suedeze! : :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca judeci lucrurile doar prin prisma unor enunturi din jurnale... slabe sanse sa ai o imagine corecta si de ansamblu asupra femeilor suedeze! : :jester:

:o: bine zis!!!

nu stiu ce apreciezi asa la suedeze?ca si-au dat sutienele jos?

In Romania nu se intampla asta ca barbatii abia asteapta sa-si dea jos sutienele , femeile pe plaja

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca judeci lucrurile doar prin prisma unor enunturi din jurnale... slabe sanse sa ai o imagine corecta si de ansamblu asupra femeilor suedeze! : :jester:

Stiati ca:

 

- o femeie suedeza considera normal ca nota de plata la un restaurant (chiar si la prima intalnire) sa fie achitata 50/50 ? Mie mi se parea normal ca barbatul sa plateasca daca a invitat-o, dar in fine.. :o: Sa nu mai spunem si ce salarii au barbatii de acolo in comparatie cu noi...

- La ei in Suedia, daca o femeie frumoasa si sexy imbracata intra singura intr-un bar de noapte si isi comanda linistita o sticla de whisky, (chiar daca in barul respectiv 90% sunt barbati) e ceva perfect normal? Daca o romanca face acelasi lucru intr-un bar din Bucuresti, cum se numeste?!?! Cum va fi considerata?! :o:

- Si ca tot suntem la sex-behaviour, uite ce zice aici:

 

http://www.9am.ro/stiri-revista-presei/Int...zna-in-pat.html

 

+ ca, ma credeti sau nu, vb si din ceva experienta personala, dar linkurile's pt voi. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiati ca:

 

- o femeie suedeza considera normal ca nota de plata la un restaurant (chiar si la prima intalnire) sa fie achitata 50/50 ? Mie mi se parea normal ca barbatul sa plateasca daca a invitat-o, dar in fine.. :o: Sa nu mai spunem si ce salarii au barbatii de acolo in comparatie cu noi...

- La ei in Suedia, daca o femeie frumoasa si sexy imbracata intra singura intr-un bar de noapte si isi comanda linistita o sticla de whisky, (chiar daca in barul respectiv 90% sunt barbati) e ceva perfect normal? Daca o romanca face acelasi lucru intr-un bar din Bucuresti, cum se numeste?!?! Cum va fi considerata?! :o:

- Si ca tot suntem la sex-behaviour, uite ce zice aici:

 

http://www.9am.ro/stiri-revista-presei/Int...zna-in-pat.html

 

+ ca, ma credeti sau nu, vb si din ceva experienta personala, dar linkurile's pt voi. :jester:

si nu te-a dat la politie a doua zi ca ai violato? :jester:

rezumat:suedezele sunt beton ptr ca i-si dau sutienele jos si fac sex cu oricine!

Normal ca fac asta deoarece in Suedia pe primul loc este pusa femeia ,apoi copilul apoi cainele sau animelul de casa si la sfarsit barbatul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiati ca:

 

-- La ei in Suedia, daca o femeie frumoasa si sexy imbracata intra singura intr-un bar de noapte si isi comanda linistita o sticla de whisky, (chiar daca in barul respectiv 90% sunt barbati) e ceva perfect normal? Daca o romanca face acelasi lucru intr-un bar din Bucuresti, cum se numeste?!?! Cum va fi considerata?! :jester:

 

 

asta face ca barbatii suedezi sa fie barbati de nota 10, nu crezi? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce sa fie femeii de nota 10, pentru ca si-au dat jos sutienele nu, :o: pentrru asta pentru ca lupta pentru o cauza da sunt femei de nota 10,pentru la noi mai greu asa ceva-sunt unite sa zicem-daca ele au considerat ca este ok sa isi deie jos sutienele atunci numai bine pentru ele .Si sunt mai bune decat alte femei pentru ca se culca cu primu venit...... eu nu as spune asta doar altceva........si ca in Suedia daca intra o femeie in bar si nu se uita nimeni la ea si nu incearca sa o agate atunci spun ca oamenii de acolo sunt civilizati si le dau un 10 la barbatii :jester: de acolo caci la noi asa ceva nu vei vedea niciodata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:jester: bine zis!!!

nu stiu ce apreciezi asa la suedeze?ca si-au dat sutienele jos?

In Romania nu se intampla asta ca barbatii abia asteapta sa-si dea jos sutienele , femeile pe plaja

 

 

Da' de ce crezi ca numai pe plaja ? :jester:

 

:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×