Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
nana9

Cainele lup

Recommended Posts

cand este agresiv cainele cu propriul lui stapan? pana la ce temperatura poate fi tinut afara iarna?

1. Nu e o

Edited by harald

Intrebarea mea era teoretica -cum poate sa muste cainele pe cineva de-al casei? exista ceva ce n-ar trebui sa facem pentru a nu se ajunge aici ? observ de multe ori la cainele meu cand ma apropii de el onervozitate ce nu mi-o explic.

Intrebarea mea era teoretica -cum poate sa muste cainele pe cineva de-al casei? exista ceva ce n-ar trebui sa facem pentru a nu se ajunge aici ? observ de multe ori la cainele meu cand ma apropii de el onervozitate ce nu mi-o explic.

Da' doi copii, cum

as dori mai multe amanunte legat de compotramentul canin ,pe rasa o carte pt.documentare personala .multumesc pt.informatiile trimise. i-ti prinde teribil de bine o informatie autorizata. atunci cand ai nevoie.

Apropo de "lupi" , la mine pe strada e unu care latra non-stop! E ciudat ca atunci cand paare cineva strain pe strada nu zice nici "ham" dar cand nu-i nimeni latra aiurea....... Nu stiu ce se intimpla cu el ca ne-a exasperat daac avem geamul deschis!

post-81066-1195990047_thumb.jpg

Apropo de "lupi" , la mine pe strada e unu care latra non-stop! E ciudat ca atunci cand paare cineva strain pe strada nu zice nici "ham" dar cand nu-i nimeni latra aiurea....... Nu stiu ce se intimpla cu el ca ne-a exasperat daac avem geamul deschis!

Depinde de tonul lătratului, pe care nu l-am auzit :o: aşa că nu pot să-mi dau cu părerea. Există c

Sir, vorbesti caineasca?

:o: Am un prieten care pretinde că el vorbeşte germană fără nici o problemă, nemţii sunt cei care nu

Edited by harald