Sari la conținut
Forum Roportal
nana9

Cainele lup

Postări Recomandate

cand este agresiv cainele cu propriul lui stapan? pana la ce temperatura poate fi tinut afara iarna?

1. Nu e o

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea mea era teoretica -cum poate sa muste cainele pe cineva de-al casei? exista ceva ce n-ar trebui sa facem pentru a nu se ajunge aici ? observ de multe ori la cainele meu cand ma apropii de el onervozitate ce nu mi-o explic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebarea mea era teoretica -cum poate sa muste cainele pe cineva de-al casei? exista ceva ce n-ar trebui sa facem pentru a nu se ajunge aici ? observ de multe ori la cainele meu cand ma apropii de el onervozitate ce nu mi-o explic.

Da' doi copii, cum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as dori mai multe amanunte legat de compotramentul canin ,pe rasa o carte pt.documentare personala .multumesc pt.informatiile trimise. i-ti prinde teribil de bine o informatie autorizata. atunci cand ai nevoie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de "lupi" , la mine pe strada e unu care latra non-stop! E ciudat ca atunci cand paare cineva strain pe strada nu zice nici "ham" dar cand nu-i nimeni latra aiurea....... Nu stiu ce se intimpla cu el ca ne-a exasperat daac avem geamul deschis!

post-81066-1195990047_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Apropo de "lupi" , la mine pe strada e unu care latra non-stop! E ciudat ca atunci cand paare cineva strain pe strada nu zice nici "ham" dar cand nu-i nimeni latra aiurea....... Nu stiu ce se intimpla cu el ca ne-a exasperat daac avem geamul deschis!

Depinde de tonul lătratului, pe care nu l-am auzit :o: aşa că nu pot să-mi dau cu părerea. Există c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sir, vorbesti caineasca?

:o: Am un prieten care pretinde că el vorbeşte germană fără nici o problemă, nemţii sunt cei care nu

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×