Sari la conținut
Forum Roportal
ClaudiaGirl

Deja-vu...Normalitate sau Para-normalitate?

Postări Recomandate

De mica am deja-vu-uri si eram si inca sunt constienta de asta.Cat mai mult cu putinta incerc sa le sa le folosesc in favoarea mea.(Sa mentionez ca sunt in clasa a-7-a)

La fiecare zi daca am vreun deja-vu si deja se intampla :pardon: cer rapid la baie si scap.(Daca nu e bun)As vrea sa stiu daca este o putere "paranormala" si daca poate fi educata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu cand eram intr-a 7(cam intre a 5a si a 7a) mi se intampla destul de des chestia asta. dar nu am mai avut de mult. nu stiu daca are vreo legatura, dar inainte si visam f mult, acum f rar se intampla sa visez

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da si mie mi se intampla.

Vad dimineata in oglinda un tip si apoi il vad iar pe acel tip in oglinda de la toaleta facultatii.

Frumos tip, daca as si fata mi-as trage-o cu el !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da si mie mi se intampla.

Vad dimineata in oglinda un tip si apoi il vad iar pe acel tip in oglinda de la toaleta facultatii.

Frumos tip, daca as si fata mi-as trage-o cu el !

Si eu :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da si mie mi se intampla.

Vad dimineata in oglinda un tip si apoi il vad iar pe acel tip in oglinda de la toaleta facultatii.

Frumos tip, daca as si fata mi-as trage-o cu el !

 

 

Si eu :jester:

 

 

Sunteti deosebit de spirituali.

 

Una dintre cele două zone ale creierului solicitate pentru a evoca amintiri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi s-a intamplat. Acuma nu mai stiu prin ce clasa... incepand de prin liceu, cred... sau poate si prin clasele primare, dar nu mai stiu cand, ca a trecut mult de-atunci. Mi s-a intamplat sa mearga ziua normal si sa-mi amintesc unele chestii marunte, un gest, o conversatie, o fraza pe care o visasem cu o noapte-n urma. Nimic mai mult insa. Si acum mi se mai intampla. Interesant, dar nu foloseste la nimic, imi amintesc ca am visat vreo scena doar in momentul dupa care s-a petrecut in realitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da si mie mi se intampla.

Vad dimineata in oglinda un tip si apoi il vad iar pe acel tip in oglinda de la toaleta facultatii.

Frumos tip, daca as si fata mi-as trage-o cu el !

:jester: .... :good: ... :lol2:

Raspuns,la topic:banalitate! :P

Editat de Bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eram curioasa sa ascult si experientele voastre.nu cred ca este neaparat supranatural, desi mi s-a intamplat destul de des sa am impresia ca am trait deja un anumit moment, a fost mai mult o senzatie decat o amintire.Cat despre jamais vu doar odata am patit si cred ca eram foarte obosita...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×