Sari la conținut
Forum Roportal
dias2007

Iubire imposibila ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu , un simplu om , sa zicem din Bucuresti , ea o femeie deosebita , sa zicem din Timisoara .

Ne intilnim pe un forum de discutii , sa zicem roportal , discutam apoi pe privat , pe messanger si dupa o luna simtim ca nu mai putem trai fara acele discutii . Ne hotaram sa ne vedem si ne vedem , sa zicem la Tg.Jiu . Totul se amplifica si se transforma intr-o dragoste pura .

Problema : amandoi suntem casatoriti .

 

 

As dori sa rezolvam aceasta ecuatie , tinand cont ca nu am umblat niciunul dupa o aventura , ba chiar din contra iesim din acest tipar !

Editat de dias2007

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca vreti sa va pastrati casniciile, eu as zice sa ardeti pasiunea care s-a aprins intre voi, in asa fel incat partenerii vostri sa nu afle... cand se stinge vapaia, veti judeca la rece si veti gasi solutia cea mai buna pentru voi!

Editat de Hadaly
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu , un simplu om , sa zicem din Bucuresti , ea o femeie deosebita , sa zicem din Timisoara .

Ne intilnim pe un forum de discutii , sa zicem roportal , discutam apoi pe privat , pe messanger si dupa o luna simtim ca nu mai putem trai fara acele discutii . Ne hotaram sa ne vedem si ne vedem , sa zicem la Tg.Jiu . Totul se amplifica si se transforma intr-o dragoste pura .

Problema : amandoi suntem casatoriti .

 

 

As dori sa rezolvam aceasta ecuatie , tinand cont ca nu am umblat niciunul dupa o aventura , ba chiar din contra iesim din acest tipar !

 

 

:think: Va rog sa gasiti in exemplele voastre alt oras. Sau zona miniera. :crazypilot: da` a trebuit sa va atrag atentia ca abuzati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa vaganditi cat de departe vreti sa ajungeti si cat de mult vor fi afectati de decizia voastra ceilalti. Daca e doar o relatie bazata pe sex focul pasiuni va fi probabil trecator si relatia va inceta de la sine ,dar si asa partenerii ar putea fi afectati. Poate si voi veti fi dezamagiti de relatia asta si veti regreta. Oricum ar fi cineva tot va suferi. Sunteti liberii vostri albitri asa ca decizia va apartine oricat de mult am aproba sau condamna noi ceilalti relatia voastra.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca niciodata povesti de genul asta nu se termina cu bine.

Cand vorbesti cu cineva pe messenger si te intalnesti doar rar cu persoana respectiva, ai tendinta sa vezi doar lucrurile bune. Sotia/sotul apar brusc neinteresanti si da, inca ii iubesti intr-un fel dar parca nu constientizezi asta.

Cel mai bine este sa te opresti acum cat inca nu ai ajuns prea departe.

Usor de zis, mai greu de facut......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu , un simplu om , sa zicem din Bucuresti , ea o femeie deosebita , sa zicem din Timisoara .

Ne intilnim pe un forum de discutii , sa zicem roportal , discutam apoi pe privat , pe messanger si dupa o luna simtim ca nu mai putem trai fara acele discutii . Ne hotaram sa ne vedem si ne vedem , sa zicem la Tg.Jiu . Totul se amplifica si se transforma intr-o dragoste pura .

Problema : amandoi suntem casatoriti .

 

 

As dori sa rezolvam aceasta ecuatie , tinand cont ca nu am umblat niciunul dupa o aventura , ba chiar din contra iesim din acest tipar !

Poate ca e doar o pasiune. Se merita sa dai vrabia din mana pe aia de pe gard?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca vreti sa va pastrati casniciile, eu as zice sa ardeti pasiunea care s-a aprins intre voi, in asa fel incat partenerii vostri sa nu afle... cand se stinge vapaia, veti judeca la rece si veti gasi solutia cea mai buna pentru voi!

 

SFAT BUN !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu e vorba de sex , o nuu , pai daca era asta , gaseam aici mii de tipe , bombe sexy .....

sigur nu e vorba de sex ......

ati simtit vreodata ca exista un suflet identic ?

Ati simtit vreodata ca plutiti prin viata ? hmmmm si suntem mai maturi decit va puteti imagina , maturi si copti la minte ...

 

 

E simplu sa zici : rupe repede totul , e atat de simplu , dar v-ati ascultat vreodata inima si nu mintea ?

 

Ati uitat vreodata de bani , avere , titulatura ?

Editat de dias2007

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i ce "sa rezolvam".

O vei rezolva singur.

Pana una alta simtiti-va bine.

Sa ai grija de history de sus.

Nu-ti mai spun de parole si alea.

Si nu.

Nu-i o iubire imposibila.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×