Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
puiu.t

dupa 29.09.2007

Recommended Posts

Ii rog pe cei ce au fost la intalnirea din 29 septembrie 2007 si care detin poze, sa-mi dea si mie

ID-ul meu este: puiu_tudosie

atasez lista cu cei ce au fost: Raul si Flori; Enki; Seraph; Vali; Big defender; Arana; Shadow; Heidy; Gig Joe; Jedi; Varuna; Olivia; Ironicul; Red; Berbecutza; Bydy; Torque; Miss Take; Dani; Catherine; Broscuta; Amarena; Dana; Annomalia; Dune; Crystyann; Nighwish; Qusay; Elena; Sithlord; Letbehappy....

Edited by puiu.t

Am primit eu un mass de la puiu, il reproduc cu acuratete:

"salzz

BUZZ!

BUZZ!

DND! scriu la chimie!!!!!!!!!!!!!!!!!oneoneone

kre imi day shi mie pooooooooooozeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BUZZ!

BUZZ!

BUZZ!

audible: its ten o'clock, do you know where your brain is?

BUZZ!

audible: you suck more than I do!

haide-ti bey dreaq q poze-le a-lea!~!@@@@@@@@@@~!"

Asa de rau a mers intalnirea incat nici nu va mai aveti unul pe altul pe lista de messenger?

nu te-ai prins. asa fac economie......ca poze....e lumea minunata

si nu vorbesc cu necunoscutii :bye:

p.s. eu folosesc apelativul: sall :think:

sa fie doar pizma???????

Ti-am trimis invite pe mail. (e un album privat)

Asta sunt pozele facute de tine, cu aparatul meu.

esti ordinara, poze de 3-4 k sa-ti pastrezi tu, cu tot cinismul ce-l posezi. sa-ti fie rusine. Irina!

niciodata, dar niciodata la o rugaminte nu se raspunde in batjocura!..sa fii mantuita..

Edited by puiu.t

Ce te-a apucat?

esti ordinara, poze de 3-4 k sa-ti pastrezi tu, cu tot cinismul ce-l posezi. sa-ti fie rusine. Irina!

niciodata, dar niciodata la o rugaminte nu se raspunde in batjocura!..sa fii mantuita..

Ai incercat sa intri pe fiecare poza in parte?

Toate au rezolutia in jur de 500 pe latura.. si vreo 30-40k... sunt dimensionate pentru web. Nu am de ce sa le pun pe web la dimensiunile originale. (asta daca le-as mai avea asa)

Si nu ti-am raspuns in batjocura... dar nu inteleg de ce incerc sa ma explic. La o reactie ca a ta...

daca ai drepatte, iarta-ma, stiu ca o poti face...dar eu iau pozele la 5 k..e normal asta?

ai vazut o poza la 5 k??????????????...?

nu era mai firesc sa-mi dai pozele asa cum sunt?

Edited by puiu.t

Inseamna ca nu le salvezi cum trebuie. Ti-am mai zis o data la ce dimensiuni le am salvate.

Si nu, de data asta nu te iert. Tu-mi spui mie ca am nevoie de ponderare, sa nu reactionez la primul impuls.. si tu ce faci?

Sa-ti mai zic cum se cheama asta?

Multumesc pentru demonstratia facuta. Desi, conform regulamentului, sunt indreptatita sa-ti dau warn (cel putin.. pentru ca jignirile aduse in mesajul de mai sus sunt destul de grave), n-am sa ma ating macar de el. Nu meriti deranjul, Puiule.

"Sa fii mantuit!" De azi inainte nu am sa-ti mai adresez nici un cuvant, nici la salut sa nu te mai astepti in ceea ce ma priveste.

O seara si viata placute.

Inseamna ca nu le salvezi cum trebuie. Ti-am mai zis o data la ce dimensiuni le am salvate.

Si nu, de data asta nu te iert. Tu-mi spui mie ca am nevoie de ponderare, sa nu reactionez la primul impuls.. si tu ce faci?

Sa-ti mai zic cum se cheama asta?

Multumesc pentru demonstratia facuta. Desi, conform regulamentului, sunt indreptatita sa-ti dau warn (cel putin.. pentru ca jignirile aduse in mesajul de mai sus sunt destul de grave), n-am sa ma ating macar de el. Nu meriti deranjul, Puiule.

"Sa fii mantuit!" De azi inainte nu am sa-ti mai adresez nici un cuvant, nici la salut sa nu te mai astepti in ceea ce ma priveste.

O seara si viata placute.

mai verifica, e lesne a blama

Edited by puiu.t

Ce te-a apucat?

Ai incercat sa intri pe fiecare poza in parte?

Toate au rezolutia in jur de 500 pe latura.. si vreo 30-40k... sunt dimensionate pentru web. Nu am de ce sa le pun pe web la dimensiunile originale. (asta daca le-as mai avea asa)

Si nu ti-am raspuns in batjocura... dar nu inteleg de ce incerc sa ma explic. La o reactie ca a ta...

Nu Irina, toate au intre 2 - 6 k si impreuna 170k iar latura nu sare de 140..... verifica

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this