Sari la conținut
Forum Roportal
Eddie_Killer

Cum arata Dumnezeu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vad ca se discuta de personajul asta ........ dar cum arata el???? Cine e si cum arata? :o:

 

dumnezeu... nu arata!

chiar crezi tu ca cineva are raspunsul la intrebarea ta?

e inutila...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vad ca se discuta de personajul asta ........ dar cum arata el???? Cine e si cum arata? :o:

Din c

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vad ca se discuta de personajul asta ........ dar cum arata el???? Cine e si cum arata? :(

Dumnezeu nu e un personaj,asa cum nici tu nu esti un actor dintr-o piesa de teatru.(sau cine mai poate sti?!)

Eu cred ca arata ca un om,ca noi toti,asa mi-l imaginez.

Cine este? Stapanul tau :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca arata ca un mos cu coarne (ca i le-a pus altii ) si cu pimpinelele ceva mai mici ...ca doar de aia e impotent .... fapt confirmat de realitate ... chiar si pe Fiul sau l-a facut cu ajutorul unui soldat roman care a "sfintit-o" de virginitate pe Maria la 11 ani!

 

Deci Dumnezeu ...ioc si rateu pe toate planurile!

 

Mai slab ca jiji ...ca si ala poate sa isi faca televiziunea sa ...numai el atoputernicu impotent ...nu!

Editat de Sikaryan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ar exista,eu mi-as imagina-o ca pe o femeie frumoasa.......... :o:

 

Asta ar mai lipsi.....inca o dumnezeiasa fotomodel. :( nu este deja maica domnului cate mai vrei?Ii gasesti poza peste tot.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine este? Stapanul tau :(
Stapanul meu e altineva! :o:
Dumnezeu nu e un personaj,asa cum nici tu nu esti un actor dintr-o piesa de teatru.(sau cine mai poate sti?!)Eu cred ca arata ca un om,ca noi toti,asa mi-l imaginez.Cine este? Stapanul tau :yes:
Mos cu coarne :crazy: .......... vesi ca ai uitat de coada cu sageata :o::o: :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce nu?Sunteti misogini?nici nu va puteti inchupui ca Dumnezeu ar putea fi femeie?

Mie mie indiferent ce e....... vreau daor sa afluu cum arata ...... asta daca ar exista...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×