Sari la conținut
Forum Roportal
spider

mai ai trei zile pana vine sfarsitul lumii......

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca doar trei zile v-ar mai desparti de inevitabilul sfarsit al lumii credeti ca inca ar mai fi timp sa schimbati ceva in ceea ce va priveste? Cum v-ati manifesta? V-ati intrebat cum ati reactiona daca ati sti cu siguranta ca asa va fi? :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca doar trei zile v-ar mai desparti de inevitabilul sfarsit al lumii credeti ca inca ar mai fi timp sa schimbati ceva in ceea ce va priveste? Cum v-ati manifesta? V-ati intrebat cum ati reactiona daca ati sti cu siguranta ca asa va fi? :good:

[snapbacca]45748[/snapbacca]

 

 

RASPUNS SPONTAN :

3 zile .....ai spus ...?!

ziua 1

imi iau adio de la toti si ei de la mine (CHEF )...cu rasete si plansete

ziua 2

mahmura fiind ...ma voi impaca cu dusmanii

ziua 3

fac un dus si ma imbrac frumos si petrec ziua in familie (eu ,tata,sora-mea si cainele) ...si totusi voi muri neampacata pentru ca nu-i voi spune in ultima zi lui tata toate secretele mele...(ca poate ...totusi ...exista posibilitatea sa se razgandeasca de-zeu) .....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa schimb ceva in ce ma priveste nu cred ca as mai avea timp! As deveni cu siguranta mai buna...as fi foarte trista dar cred ca m-as resemna intr-un final.

As petrece timpul cu familia si prietenii, ne-am imbratisa si ne-am spune cat de mult ne iubim!

Ti-as mai spune tie Spider ca chiar imi placi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:good: Iti multumesc maricaul. Sunt convinsa ca si eu as face la fel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca voi petrece aceste zile cu cei dragi-familie,prieteni.Voi cauta sa fac pace cu persoanele cu care nu ma inteleg bine.Ma voi duce in locurile dragi mie si mai departe nu stiu,e greu sa stii acest lucru!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
,e greu sa stii acest lucru!

[snapbacca]45775[/snapbacca]

aidreptate e greu sa stii insa era doar o supozitie asa ca...........sa dam frau liber imaginatiei. :good:

Eu cred ca i-as contacta pe toti cei pe care ii cunosc pentru a le multumi pentru clipele petrecute impreuna. Bune sau rele...nu conteaza. Din toate am invatat cate ceva. Apoi, m-as retrage in cel mai frumos loc pe care la-am vazut vreodata si as astepta acolo "nemurirea". :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca intr- prima faza as fi foarte dezamagita de faptul ca nu mi-am putut duce viata pana unde as fi vrut. Mai departe, nu as putea spune, stiind ca acum gandesc intr-un fel, dar pusa fata in fata cu situatia as putea reactiona total diferit!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca as fi fericit pentru ca am avut sansa sa fi trait in era in care lumea asta isi incheie conturile. As sta cuminte undeva in natura si mi-as astepta sfarsitul. Pe mine moartea nu ma sperie in cazul in care, firesc, mi se va intampla, ci ma ingrijoreaza felul in care voi muri... orice sfarsit este urmat de un inceput... dupa ce nu voi mai fi eu in carne si oase, voi fi parte din materie, asa ca am o continuitate in a exista, insa sub alta forma, in care regulile si notiunea de "a fi'' sunt altele.. sper mai fericite.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca in prima zi m-as duce lcaa toti din familie si mi-as cere iertare, le-as spuen ca ii iubesc si in urmatoarele zile as fugi de acasa cu prietenul si daac vrea si cu prietena mea ca vad care e senazatia. si asa mor de ce sa nu fac ceva trasnit. poate ca sunt mai nonconformista :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×