Sari la conținut
Forum Roportal
Cristian Gog

Entertainment pentru evenimente

Postări Recomandate

MENTALISM - Logica imposibilului

eye-off.jpgCristian Gog - Entertainer, Mentalist ~ Magician al Gandurilor ~

 

Ofera invitatilor tai ceva nou, special si inedit. Un spectacol de mentalism va garanta succesul evenimentului tau. Efectele vor starni emotii, sentimente, ambitii, intrebari si chiar nesiguranta in propriile convingeri. Prestatia este una motivanta prin care veti primi mai mult decat raspunsuri.

 

In efectele prezentate de Cristian, nimic nu apare si nu dispare ca prin magie, nimic nu isi schimba locatia, nu se preface in fum, nu sunt oglinzi, ...nu e magie! El citeste ganduri, creaza coincidente imposibile, prezice actiuni si evenimente, el misca obiecte de la distanta numai cu puterea mintii, opreste timpul in loc, indoaie metale fara efort... Toate acestea intr-un spectacol antrenant, plin de participare din partea publicului.

 

Cristian Gog poate sustine spectacole la orice fel de eveniment, pentru orice numar de persoane, in amfiteatre si sali de conferinta, in restaurante si spatii restranse sau chiar la tine acasa. Efectele pot fi prezentate pe scena, fata in fata pentru diferite grupuri, sau de la masa la masa. Indiferent de situatie, el va transforma evenimentul tau intr-un succes.

 

"Indiferent ca ai o lansare de produs, targ sau expozitie, dineu, nunta, sau orice alt eveniment, il voi face unic. Eu imi voi structura serviciile in functie de nevoile tale!"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
el misca obiecte de la distanta numai cu puterea mintii, opreste timpul in loc, indoaie metale fara efort... T

 

glumesti, nu ?!

 

ia spune'mi ce gandesc, sa vedem daca esti si veridic ?! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu glumesc, sunt efecte de mentalism pe care orice mentalist cu experienta le poate executa.

Cat despre ceea ce gandesti ca sa fiu sat mai scurt posibil am sa imi incerc norocul cu un singur cuvant : "vrajeala". Sunt aproape ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu glumesc, sunt efecte de mentalism pe care orice mentalist cu experienta le poate executa.

si zi esti mentalist, ai ?

 

si eu frec menta insa ma autointitulez frecator de menta :D

 

Cat despre ceea ce gandesti ca sa fiu sat mai scurt posibil am sa imi incerc norocul cu un singur cuvant : "vrajeala". Sunt aproape ?

 

curat vrajeala , coane Iancule !

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Pai zi-mi si mie: in ce an o sa ma marit? biggrin2.gif"

 

Asta nu pot sa iti spun sigur.

Am studiat putin poza ta.

Iti spun doar ca ai avut o relatie serioasa care te-a dus cu gandul la casnicie, dar ai avut perioade in care nu ai fi vrut sa vezi barbat pe fata pamantului. Acum esti fericita, dar inca sunt multe lucruri care te nemultumesc. Daca inca mai esti implicata in acea relatie , in max 3 ani ajungi la altar. :D

Editat de Cristian Gog

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Pai zi-mi si mie: in ce an o sa ma marit? biggrin2.gif"

 

Asta nu pot sa iti spun sigur.

Am studiat putin poza ta.

Iti spun doar ca ai avut o relatie serioasa care te-a dus cu gandul la casnicie, dar ai avut perioade in care nu ai fi vrut sa vezi barbat pe fata pamantului. Acum esti fericita, dar inca sunt multe lucruri care te nemultumesc. Daca inca mai esti implicata in acea relatie , in max 3 ani ajungi la altar. :D

 

 

adevarat mentalist ! :D

 

cica te mariti fata ! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mersi de feed back Ravl, dar tot nu mi-ai zis daca am fost aproape cu "vrajala" :D

 

neh, e ceva mai dur ... insa tinand cont ca esti mentalist , te las pe tine sa ghicesti ! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×