Sari la conținut
Forum Roportal
Anonymus Kline

Nu pot ei produce cat putem noi fura!

Postări Recomandate

:D

 

Am ramas stupefiat cand am intrat si eu sa aflu ce se mai intampla prin sportul romanesc, cand am citit articolul asta:

 

http://www.gsp.ro/Stiri-auto/Pagube-de-20-...l?a=3459/112831

 

De ce ar fura cineva placutele pe care scrie modelul? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai , daca este singurul obiect pe care l-au putut fura ? Doar stii cum este vorba ceia : Traim in Romania si asta ne consuma tot timpul . :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ciuda ca nu-si permit masinile respective :roll:

 

cred ca este (inca) un exemplu .. de ce Bucurestiul n-are ce cauta sa fie Capitala tarii :D daca ei sunt civilizati, Europa vestica este extraterestra :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:D

 

Am ramas stupefiat cand am intrat si eu sa aflu ce se mai intampla prin sportul romanesc, cand am citit articolul asta:

 

http://www.gsp.ro/Stiri-auto/Pagube-de-20-...l?a=3459/112831

 

De ce ar fura cineva placutele pe care scrie modelul? :roll:

 

 

ca e autodidact si vrea omul sa "citeasca " ......tot ce-i " cade " in mana ...:bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:D

 

Am ramas stupefiat cand am intrat si eu sa aflu ce se mai intampla prin sportul romanesc, cand am citit articolul asta:

 

http://www.gsp.ro/Stiri-auto/Pagube-de-20-...l?a=3459/112831

 

De ce ar fura cineva placutele pe care scrie modelul? :roll:

 

mdea... de cele mai multe ori comentariile sunt de prisos .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ciuda ca nu-si permit masinile respective :o:

 

cred ca este (inca) un exemplu .. de ce Bucurestiul n-are ce cauta sa fie Capitala tarii :roll: daca ei sunt civilizati, Europa vestica este extraterestra :doh:

 

Din pacate, ar fii cam scump sa construim alt palat al parlamentului si altele.... Dar, am io o idee gingasa!!! :doh: Ne unim cu Rep. Moldova si mutam capitala la Chisinau!!! :o: :doh: :doh: Are deja parlament, si tot ce-i trebuie unei capitale!!!

 

mdea... de cele mai multe ori comentariile sunt de prisos .

 

Atunci de ce comentam ? :doh:

Editat de Anonymus Kline

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca este (inca) un exemplu .. de ce Bucurestiul n-are ce cauta sa fie Capitala tarii :doh: daca ei sunt civilizati, Europa vestica este extraterestra :o:

 

Ce te face sa crezi ca cei ce au facut acele acte de vandalism sunt din Bucuresti?

Adica toti, dar absolut toti cei ce au fost la SIAB erau din Bucale( :doh: aha pt ca se cheama Salonul International de Automobile Bucuresti)iar cei ce nu aveau buletin de Bucuresti erau scuipati cu seminte si nu li se permitea accesul. :doh:

 

Iar veniti cu prostii din astea de ultrasi ardeleano-banateni( ce va face pe voi sa credeti ca cei din Bucuresti [Mitici cum le spune-ti voi COSTICILOR] sunt mai hoti mai prosti, si mai necivilizati :roll: pana una alta singuri hoti ce au fost aratati la TVeu sunt 2 ardeleni d. Traian Remes si avram Muresan :doh:

a si sa nu uit Caritas :doh: parca a fost la Cluj, asa ca lasati-o mai moale cu fanatismul asta banateano-ardelean ca doar prin simplul fapt ca v-ati nascut acolo , nu va face mai cinstiti mai harnici si mai civilizati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:o:

cand la un salon auto din Timisoara se vor intampla d'astea, promit sa comentez la fel. din fericire, nu este cazul. si eu zic sa nu-i incluzi pe ministri ca exemple, politica e o curva fara localitate de bastina :) soriciul cel mai gros creste tot in capitala, don't worry :jester:

 

a, da.

majoritatea participantilor au fost din Bucuresti, evident. adica din orasul unde a avut loc evenimentul. sau crezi ca alte orase nu au saloane auto, ca sa vina 3/4 din alte judete pentru a vedea SIAB? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×