Sari la conținut
Forum Roportal
danutzzz

Misterele din Egipt

Postări Recomandate

Salut

 

Am citit si eu ce era scris despre descoperirea din Bucegi, "dezvaluita" de cartea lui Cinamar.

Am citit si cartile "Viitor cu cap de mort" si "12 zile".

Are cineva cartea "Misterele din Egipt"? in format electronic :cheer:

 

 

Referitor la a 2-a carte ... multe idei din ea le-am mai citit si din alte parti ... ce parere aveti?

As prefera raspunsuri la obiect, nu "crezi tampeniile alea?" sau asemanatoare :)

E posibil sa fi aparut pe undeva si "informatii suplimentare" ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu vreau misterele din egypt si 7peceti de ovidiu dragos argeseanu daca are cineva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma dar multe mistere mai gasiti

 

 

Pai as putea sa-mi petrec timpul liber cautand stiri senzationale despre Bahmuteanca sau in ce masina a mai bagat Becali o ranga ...

Totusi prefer ceva mai ... interesant sau poate mai inteligent :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am comandat-o prin posta, nici nu a costat mult (24 lei) cu tot cu taxe se ridica la 30 lei:

 

 

Merci pt link :cry:

Eu voiam sa o iau in format electronic cat mai rapid :blink:

Pana la urma am facut comanda ... :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu va mai obositi cu aceste carti,ganditi-va daca ar fi fost adevarat s-ar mai fi publicat ceva?cu siguranta nu,de aceea apar astfel de publicatii ptr ca nu sunt argumente,dovezi ca ar exista ceva in bucegi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu va mai obositi cu aceste carti,ganditi-va daca ar fi fost adevarat s-ar mai fi publicat ceva?cu siguranta nu,de aceea apar astfel de publicatii ptr ca nu sunt argumente,dovezi ca ar exista ceva in bucegi

 

ai fot tu acolo ca sa dovedesti contrariul? dc da cum ai intrat in baza militara?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar tu, ai fost acolo sa vezi ca e adevarat? Te-ai plimbat prin tunele? Ai vazut holograme?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×