Sari la conținut
Forum Roportal
Dudu79

Faze ...nashpa

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma gandeam daca atzi trecut prin experiente traumatizante in pat , daca v-a prins cineva cu dansa -ntransa :cheer: cum se mai zice.

Daca e asa , impartasitile si colegilor de forum , sa stie fiecare ce ii rezerva viata.

 

 

Pentru inceput, povestea prietenului meu cu semn de arsura pe spate:

 

Merge omu' cu femeia din dotare , pentru a poposi peste noapte , la domiciliul pe care il impartea fara mare dorinta cu ai sai parinti naturali.

Dimineata , se trezeste cetateanu , cu chef de femeie , tocmai cand dadea in muiere , (cum da fieraru cu barosu in fieru rosu, si Baselu in Elena) apare coana masa cu tava plina...se uita ca vaca ...."auuu Costeleee" , si io pune / varsa omului pe spate :)

 

ps: A batrana facuse cafeaua in ibric...si il pozitionase pe tava :think:

Editat de Dudu79

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma gandeam daca atzi trecut prin experiente traumatizante in pat , daca v-a prins cineva cu dansa -ntransa :) cum se mai zice.

Daca e asa , impartasitile si colegilor de forum , sa stie fiecare ce ii rezerva viata.

Pentru inceput, povestea prietenului meu cu semn de arsura pe spate:

 

Merge omu' cu femeia din dotare , pentru a poposi peste noapte , la domiciliul pe care il impartea fara mare dorinta cu ai sai parinti naturali.

Dimineata , se trezeste cetateanu , cu chef de femeie , tocmai cand dadea in muiere , (cum da fieraru cu barosu in fieru rosu, si Baselu in Elena) apare coana masa cu tava plina...se uita ca vaca ...."auuu Costeleee" , si io pune / varsa omului pe spate :think:

 

ps: A batrana facuse cafeaua in ibric...si il pozitionase pe tava :D

 

 

dudu...sigur nu ti s-a intamplat tie?..stii cum este cu povestea prietenului :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dudu...sigur nu ti s-a intamplat tie?..stii cum este cu povestea prietenului :cheer:

 

 

mah eu am patit altele :)

 

daca nu ma crezi , iti arat spatele , si iti mai dau un pont : stau singur :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mah eu am patit altele :cheer:

 

daca nu ma crezi , iti arat spatele , si iti mai dau un pont : stau singur :D

 

 

 

vreau sa vad spatele :think:...si repede :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si e naspa sa stai singur, nu...sau cum? ce cauta la faze naspa? :cheer:

Editat de Khatia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×