Sari la conținut
Forum Roportal
randu

O problema grava cu organul genital

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ! Sunt un baiat de 18 ani si am nevoie de sfatul cuiva care m-ar putea ajuta.Am un penis slab dezvoltat, de 2 ani incoace incep sa ejaculez in somn la numai cateva secunde dupa ce ma excit(cand am vise erotice), zona vaginala imi este f. sensibila, la frig, cand fac dus sau cand fac ceva efort mai mare, penisul meu se face foarte mic(minuscul chiar) abia daca il mai simt, mentionez ca sunt virgin si ca n-am avut decat o singura prietena cu care n-am putut avea relatii sexuale tocmai din cauza ca ejaculam foarte foarte repede.Sunt disperat, nu mai stiu ce sa fac, sper ca nu m-am trezit prea tarziu si ca mai pot fi ajutat sa fiu si eu normal atat din punct de vedere al marimii, cat si sa nu mai am probleme cu ejacularea.Va rog sa-mi spuneti ce as putea face ! Va multumesc anticipat !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Raspunsul e simplu: dute la un ginecolog. El te poate ajuta.

Nu iti fa griji ca sunt muulti ca tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Raspunsul e simplu: dute la un ginecolog. El te poate ajuta.

Nu iti fa griji ca sunt muulti ca tine.

Barbatii merg la ginecolog? :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ! Sunt un baiat de 18 ani si am nevoie de sfatul cuiva care m-ar putea ajuta.Am un penis slab dezvoltat, de 2 ani incoace incep sa ejaculez in somn la numai cateva secunde dupa ce ma excit(cand am vise erotice), zona vaginalaimi este f. sensibila, la frig, cand fac dus sau cand fac ceva efort mai mare, penisul meu se face foarte mic(minuscul chiar) abia daca il mai simt, mentionez ca sunt virgin si ca n-am avut decat o singura prietena cu care n-am putut avea relatii sexuale tocmai din cauza ca ejaculam foarte foarte repede.Sunt disperat, nu mai stiu ce sa fac, sper ca nu m-am trezit prea tarziu si ca mai pot fi ajutat sa fiu si eu normal atat din punct de vedere al marimii, cat si sa nu mai am probleme cu ejacularea.Va rog sa-mi spuneti ce as putea face ! Va multumesc anticipat !

 

 

Nu mi-e foarte clar, de asta o sa-ti propun un test!

Ia-ti degetu' mijlociu de la ce mana ai tu chef si incearca sa-l introduci in "zona vaginala".

Daca intra intr-o cavitate, FELICITARI, inseamna ca ai facut fericita descoperire a faptului ca esti femeie si ca ai DEJA 18 ani. :jester:

Daca nu intra, stai linistit, nu te impacienta, ca vei intra pe un fagas sexual normal cat de curand.

O relatie cat de cat stabila (pt varsta ta) ar fi ok, pt ca fetele-s de regula intelegatoare si daca vei avea rabdare o sa depasesti momentul ejacularii..... grabite. (nu m-as hazarda sa folosesc denumiri cu rasunet ca "ejaculare precoce" etc).

Editat de diclona

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ! Sunt un baiat de 18 ani si am nevoie de sfatul cuiva care m-ar putea ajuta.Am un penis slab dezvoltat, de 2 ani incoace incep sa ejaculez in somn la numai cateva secunde dupa ce ma excit(cand am vise erotice), zona vaginala imi este f. sensibila, la frig, cand fac dus sau cand fac ceva efort mai mare, penisul meu se face foarte mic(minuscul chiar) abia daca il mai simt, mentionez ca sunt virgin si ca n-am avut decat o singura prietena cu care n-am putut avea relatii sexuale tocmai din cauza ca ejaculam foarte foarte repede.Sunt disperat, nu mai stiu ce sa fac, sper ca nu m-am trezit prea tarziu si ca mai pot fi ajutat sa fiu si eu normal atat din punct de vedere al marimii, cat si sa nu mai am probleme cu ejacularea.Va rog sa-mi spuneti ce as putea face ! Va multumesc anticipat !

 

hmm..zona vaginala...? :jester: cred k vroiai sa spui zona inghinala...vagin au doar femeile, deci n-ai cum sa ai zona vaginala :cheer: in fine...pt chestie cu ejaculatu precoce nu cred k trebe sa-ti faci griji, din cate stiu eu e normal la baieti tineri mai ales la cei lipsiti de experienta. oricum cele mai bune sfaturi le obtii de la un medic urolog :lol2:

Editat de m00nchild

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Barbatii merg la ginecolog? :jester:

 

in cazul de sus, da

nu vezi ca nici nu sti daca e barbat sau femeie.

Imi vorbeste de penis si apoi trece la vagin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ! Sunt un baiat de 18 ani si am nevoie de sfatul cuiva care m-ar putea ajuta.Am un penis slab dezvoltat, de 2 ani incoace incep sa ejaculez in somn la numai cateva secunde dupa ce ma excit(cand am vise erotice), zona vaginala imi este f. sensibila, la frig, cand fac dus sau cand fac ceva efort mai mare, penisul meu se face foarte mic(minuscul chiar) abia daca il mai simt, mentionez ca sunt virgin si ca n-am avut decat o singura prietena cu care n-am putut avea relatii sexuale tocmai din cauza ca ejaculam foarte foarte repede.Sunt disperat, nu mai stiu ce sa fac, sper ca nu m-am trezit prea tarziu si ca mai pot fi ajutat sa fiu si eu normal atat din punct de vedere al marimii, cat si sa nu mai am probleme cu ejacularea.Va rog sa-mi spuneti ce as putea face ! Va multumesc anticipat !

adicatelea....nu stii ce vrei sa "esti"

poate esti hermafrodit,,,ti se scoala dar nu prea are ce si esti sensibil in zona vaginala :blink:

vezi cam pe unde faci pipilica..si apoi vezi ce alegi...

daca esti in neclar...du-te si tu la um medic.."pruteanu"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
zona vaginala imi este f. sensibila, la frig, cand fac dus sau cand fac ceva efort mai mare, penisul meu se face foarte mic(minuscul chiar) abia daca il mai simt, mentionez ca sunt virgin si ca n-am avut decat o singura prietena cu care n-am putut avea relatii sexuale tocmai din cauza ca ejaculam foarte foarte repede.

Mie imi e cam clar ca e baiat, are organ sexual masculin. O femeie nu are penis, ce naiba! :doh:

A scris gresit acolo, s-o fi grabit baiatu'.

Eu nu cred ca un vagin poate sa fie in erectie. :blink:

 

hmm..zona vaginala...? :doh: cred k vroiai sa spui zona inghinala...oricum cele mai bune sfaturi le obtii de la un medic urolog :D

Moonchild a inteles. :D

 

 

adicatelea....nu stii ce vrei sa "esti"

poate esti hermafrodit,,,ti se scoala dar nu prea are ce si esti sensibil in zona vaginala :D

Eu cred ca baiatul avea nevoie de niste sfaturi, parea destul de disperat.

Newtask, esti chiar rautacios!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si cat de mini scula e ? sa ne facem asa o idee si sa-ti putem da sfaturi competente gen ....mai trage de ea ...poate ai noroc si nu se rupe ...:blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca baiatul avea nevoie de niste sfaturi, parea destul de disperat.

Newtask, esti chiar rautacios!

 

pana nu se da cu capul de pragul de sus nu stie ca are cap....

,,,am fost pragul de sus :blink:

 

.................

si acum pentru tine;....ai auzit de hermafroditi?.....

exsta femei cu putza si barbati cu vagin...

nu cred ca vrei sa-ti explicitez...esti fata dasteapta..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×