Sari la conținut
Forum Roportal
kazama`

Credeti?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu personal inainte credeam dar acuma..nu mai cred :) e ca aiurea sa fie asa..totul sa fie dinainte stabilit..deci nu prea cred in soarta..Voi ce ziceti?

 

Exista! Tre' sa o acceptam, si cu bune si cu rele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da ii e predestinat un traseu, cel mai usor pe care il poate urma! Insa fiecare isi alege viata, usoara sau grea... Lasa-te purtat pe umerii vietii, si vei ajunge ude ea vrea. Lupta-te cu ea, si vei ajunge unde tu vrei!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da ii e predestinat un traseu, cel mai usor pe care il poate urma! Insa fiecare isi alege viata, usoara sau grea... Lasa-te purtat pe umerii vietii, si vei ajunge ude ea vrea. Lupta-te cu ea, si vei ajunge unde tu vrei!

n-o fi viata mai inteligenta??? poate ne duce bine unde ne duce...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Viata e mai inteligenta ca noi, dar nu e ca noi! Eu sincer mi-am intins aripile in vant si m-am lasat purtat de viata unde a vrut ea! Si am trait sentimente de vis! Dar viata iti ofera, nu-ti si lasa! Noi alegem unde sa ne oprim si ce sa pastram!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din pacate nu poti pastra nimic... doar amintirea... la un moment dat si aceasta paleste.

 

nimic nu dureaza. totul de transforma. evouleaza in bine sau in rau... abia daca detinem controlul asupra noastra, cu atat mai putin asupra a ceea ce este in afara noastra.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In opinia mea, viata ne trage de manuta cum stie ea mai bine . . . cand vede ca ne abatem de la drum, ne mai da o iubire sa ne readuca pe traseu . . . E foartea trist ce zic eu acuma . . . Nu stiu daca chiar asta cred cu adevarat, dar asa ma simt acum!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×