Sari la conținut
Forum Roportal
AnMar

Imi cer scuze...

Postări Recomandate

spider:Imi cer scuze pentru iesirea mea dar sa-a sarit calul putin si nu am mai putut trece cu vederea.Eu am ales acest Forum tocmai pentru bunul simt pe care il emana.Era bine daca opreai mai devreme injuriile aduse de Pustnic pe mai multe teme din Religie si spiritualitate.Puteti fi siguri ca nu voi mai raspunde in stilul asta.Imi pare rau pentru incident!promit sa fiu cuminte si pana voi fi iertata eu...

Editat de AnMar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hopa ... ce sa-a intamplat ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea AnMar nu ai de ce sa-ti ceri scuze de la mine personal, mie nu mi-ai facut absolut nici un rau iar eu am considerat ca acele rautati scrise de voi trei acolo unul altuia ar trebui sterse. oca? Uite daca vrei tu esti iertata :evil:. (Nu pot sa cred ca am scris asta). Ma bucur foarte mult ca iti place roportalul, si asta sa-a vazut dealtfel din numeroasele discutii la care tu iei parte pe forum. Eu sper sa stai cu noi. :o:

 

Nu stiu despre ce alte rautati mai vorbesti tu pentru ca eu nu prea intru pe la "religie si spiritualitate". Am fost ieri si astazi insa nu am reusit sa citesc chiar tot si deja am facut putina curatenie pe acolo. Nu spun ca am terminat, insa promit ca daca imi trimiti lincaurile aici sau pe privat ma voi duce acolo sa vad despre ce este vorba.

 

Deci...astept. :doh:

spider

 

pe.sa. Stimabile, nu sa-a intamplat nimic grav. sa-au cam incins putin "spiritele" pe la religie. :- Insa cred ca deja au realizat toti cei implicati ca nu se merita sa-si faca asa mult sange rau. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Abia m-am calmat si nu mai vreau sa-mi reaprind oful!Ne-a deranjat foarte mult si pe mine si pe maricaul faptul ca Pustnicul nu respecta regulile Forumului si mai ales ca nu comunica,nu raspunde atunci cand i se adreseaza cineva si atunci cand o face vorbeste nelalocul lui.Incearca,cand ai chef si rabdare sa citesti cateva din monologurile lui.Nu le pot numi mesaje atata timp cat nu sunt adresate unor oameni.Iti doresc multa rabdare! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:) Le-am citit, pe toate, le-am moderat. la-am si avertizat si a fost de acord sa accepte regulile forumului. de altfel, tu ai postat la acel topic dupa ce eu am scris avertismentul, asa ca sunt convinsa ca la-ai vazut. :soc: Voi trece mai des pe la religie sa vad cu ce se mai ocupa spiritele pe acolo. Sa speram ca si pustnicul nostru a inteles ca acest forum nu este o pagina web personala ci un mod de dialog.

 

Hai nu mai fi necajita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc!Am trecut si pe la alte teme ca ma saturasem de religie si incep sa-mi revin.Necazul trece impresia ramane.Voi evita sa-i mai raspund un timp si daca vad ca merge spre normal voi reveni. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apropo!Fratii mei sa-au nascut in Brasov si suntem profund legati sufleteste de orasul tau.Nu exista concediu sa nu trecem pe acolo macar pentr 2-3 ore.Ai mei parinti sunt moldoveni la origini,unl din Iasi(tata) celalalt din zona Galatiului(mama),dar pana sa se mute in Bucuresti au stat cativa ani in Brasov in Cartierul Tractorul Rosu parca asa ii zice(daca gresesc corecteaza-ma).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata doamna Ana Maria. Vreau sa-mi cer scuze dupa incidentul de ieri. Eu nu i-am spus din ura sau rautate lui Maricaul ceea ce i-am spus ci din dragoste. As vrea sa nu fiti suparata pe mine si vreau sa ma intelegeti ca nu sunt un fanatic religios Doamne-fereste asa cum sunt considerat, ci dimpotriva sunt si eu om cu calitatile si defectele mele...

Vreau sa va spun ca v-am respectat de la bun inceput de cand am citit topicul umpleti o coaja de ou cu o viata si va respect si admir curajul si devotamentul de mama ca nu va dati batuta si luptati pentru supravietirea copilului dumneavoastra...

Inca o data imi cer scuze...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×