Sari la conținut
Forum Roportal
eugen70

Are cineva Hepatect?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma intreb oare chiar nimeni nu are nevoie de aceasta fiola?

Eu am umblat dupa ea in disperare.

Ma gindesc totusi ca daca nu aveti nevoie inseamna ca sunteti bine, e lucrul pe care il doresc la toata lumea, sanatate!!!!!!!!!

Va doresc sarbatori fericite!!!!!!! :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna elal,

 

Ca sa raspunzi la un topic alege ori 'rasp rapid' ori 'raspunde' dar nu 'topic nou' ca sa nu se umplem forumul de topicuri cu cate un raspuns sau 2 :airkiss:

Eu zic sa mai astepti cu fiola ca sigur o sa apara cineva care o sa aiba nevoie. Sarbatori fericite si numai bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
URGENT!!! DACA MA POATE AJUTA CAREVA,AM NEVOIE DE VACCINUL HEPATECT!Tel.0740260371

 

Eu nu am Hepatect, ci caut, si eu, disperata un vaccin! Dar nu Hepatect! Pediatrul cu care am vorbit ne-a recomandat ca vaccinul sa fie intramuscular nu intravenos iar Hepatect e intravenos. Se face in buric!!! Nu vreau sa il intepe pe bb in buric la doar cateva ore dupa nastere. Plus ca am citit ca Hepatect e "de generatie veche".

Eu caut disperata informatii despre o imunoglobulina intramusculara dar nimeni nu stie sa imi zica ceva concret.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
monalicious,

ce ai vrea sa sti despre imunoglobulina intramusculara?

scrie-mi pe doinatibi@yahoo.com.

 

Numai bine!

Ti-am scris de cum am descoperit site-ul. Nu am primit raspuns. :blink: . Poate am scris eu adresa gresit. Iti mai scriu odata si astept raspuns asap, ca in max 4 saptamani vine bb.

Dar scrie aici pe forum daca stii informatii utile. Vor mai fi multe mamici care vor vrea sa stie. Tu ai avut nevoie de ea? De unde ai luat-o,ai avut nevoie de reteta, cum ai transportat-o?

Multumesc!

Editat de monalicious

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dincolo de faptul ca am zambit citind numele topicului ; Insarcinat in 6 luni 8) doresc sa intreb si eu ceva legat de aceste tratamente naturiste. Ce efect au ( daca au) aceste produse? Mi-a recomandat cineva sa iau Silivit F, dar sunt oarecum reticenta la acest tip de produse. Ce parere aveti? Dau rezultate sau sunt asa, frectii la picior de lemn. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×