Sari la conținut
Forum Roportal
farrel

intrebare stupida:)

Postări Recomandate

buna... acum o saptamana am fumat prima mea tigara... sa vad cum e... ca un moft prostesc...am fumat virginia slims....nu am de gand sa ma apuc sa fumez..dar de atunci am mai fumat cateva tigari..si de fiecare data..dupa 1-2 fumuri imi apare ceva maroniu pe filtru si nu stiu dc ..celorlalti prieteni de-ai mei le apare foarte putin aproape inobservabil sau chiar de loc..dar la mine este foarte strident ... dc imi apare acel ceva maroniu pe filtru... as vrea sa primesc o explicatie..multumesc anticipat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

trageam mereu mai cu pofta?:lol2:) ca mereu mi se intampla asta... adik de vreo 3-4 ori..k de atatea ori am fumat:P

poate sa fie de la faptul ca nu am tras in mine mai deloc? sau eu stiu... dar as vrea sa aflu totusi cauza...:lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si totusi, daca stii ca este o intrebare stupida, de ce o pui?

Dar hai sa-ti raspund totusi:

 

Clar este ceva paranormal! Parol!

In momentul oportun, cand in filtrul tigaretei se strange mai mult maroniu decat este normal, avem de-a face cu ceva dincolo de noi. Filtrul este conceput sa filtreze impuritatile exterioare. Sufletul pe care-l porti, extrage exact maroniul ce este in surplus. Odata cu nicotina amestecata in randuri paralele, maroniul bantuie alte suflete involuate...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

explicatia e ca fumul iese doar prin acea zona care se maroneste, dar de ce se intampla asta tu stii, dupa cum tii tigara si cum tragi dine ea...

Si totusi, daca stii ca este o intrebare stupida, de ce o pui?Dar hai sa-ti raspund totusi:Clar este ceva paranormal! Parol! In momentul oportun, cand in filtrul tigaretei se strange mai mult maroniu decat este normal, avem de-a face cu ceva dincolo de noi. Filtrul este conceput sa filtreze impuritatile exterioare. Sufletul pe care-l porti, extrage exact maroniul ce este in surplus. Odata cu nicotina amestecata in randuri paralele, maroniul bantuie alte suflete involuate...
:lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si totusi, daca stii ca este o intrebare stupida, de ce o pui?

Dar hai sa-ti raspund totusi:

 

Clar este ceva paranormal! Parol!

In momentul oportun, cand in filtrul tigaretei se strange mai mult maroniu decat este normal, avem de-a face cu ceva dincolo de noi. Filtrul este conceput sa filtreze impuritatile exterioare. Sufletul pe care-l porti, extrage exact maroniul ce este in surplus. Odata cu nicotina amestecata in randuri paralele, maroniul bantuie alte suflete involuate...

 

 

ai putea sa imi raspunzi serios te rog? poate sa fie de la faptul ca nu trag in mine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai putea sa imi raspunzi serios te rog? poate sa fie de la faptul ca nu trag in mine?

Nu mai.N-are legatura.Io's fumatoare si imi apare la fel.Si nu sunt singura.Depinde si de intensitatea cu care tragi in tine/sau nu,si de cat tragi...nu e nimic grav,pe cuvantu' meu de om :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×