Sari la conținut
Forum Roportal
krizu

Record personal in esecuri..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

oficial sunt la al 4lea esec intr-o relatie..la rand..(si sunt cam toate cate am avut)

 

ce parere aveti..?

 

e gresit sa te atasezi prea rpd...si prea mult de o persoana? intr-un cuvant..e gresit sa iubesti prea mult? si la sfarsit sa iti dai seama ca totul a fost in van...

 

exista vreun leac pentru asa ceva? sunt bolnav? e ceva in neregula cu mine?

 

intr-un cuvant..e gresit sa iubesti? :) (sau ma rog..mai multe cuvinte..)

Editat de krizu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E gresit sa te arunci din prima cu tot ce ai in relatia aia. Mai tango, ca daca te oferi pe tava...

Da, e gresit sa te atasezi prea mult si e si mai gresit s-o arati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E gresit sa te arunci din prima cu tot ce ai in relatia aia. Mai tango, ca daca te oferi pe tava...

Da, e gresit sa te atasezi prea mult si e si mai gresit s-o arati.

crezi ca nu stiu ca nu e bine?

dar..nu pot..pur si simplu..asa sunt...n-am ce-mi face.. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
crezi ca nu stiu ca nu e bine?

dar..nu pot..pur si simplu..asa sunt...n-am ce-mi face.. :bye:

fi tu insuti.....

iubeste cat poti de mult....

pesemne ca nu ai gasit persoana potrivita inca...dar nu dispera....

sunt oameni care o iau de la "capat" dupa 20 de ani de casnicie....cu imparteala de copii...de case si mai stiu eu ce....

asa ca ....stai calm....

"te doare",,dar trece....

daca zici ca ai avut 4 relatii inseamna ca ai potential....asa ca .....iubeste frate...si vei fi iubit

sa fii iubit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oficial sunt la al 4lea esec intr-o relatie..la rand..(si sunt cam toate cate am avut)

 

ce parere aveti..?

 

e gresit sa te atasezi prea rpd...si prea mult de o persoana? intr-un cuvant..e gresit sa iubesti prea mult? si la sfarsit sa iti dai seama ca totul a fost in van...

 

exista vreun leac pentru asa ceva? sunt bolnav? e ceva in neregula cu mine?

 

intr-un cuvant..e gresit sa iubesti? :bye: (sau ma rog..mai multe cuvinte..)

Da,e gresit sa te atasezi prea repede,sa-ti pui sufletul pe tava.Dar dupa ce o sa mai ai vreo 15 esecuri,n-o sa mai fie la fel,o sa te calesti,o sa iti fie mai greu sa iubesti . Stiu ce spun.

Dupa ce iti dai seama de n ori ca ti-ai irosit timpul in van(pentru ca vrem sa recunoastem sau nu,asa e,iar cine spune ca fiecare experienta te invata ceva e naiv), atunci cantaresti mai bine situatiile care ti se ofera .

Esecurile de multe ori nu ne intaresc,ci ne brutalizeaza cel mult,sau sensibilizeaza prea tare. Uneori cand oferim totul si ni se da asa putin ne dam seama ca e important sa facem ceva,invata sa oferi mai putin,si numai atat cat poate duce persoana de langa tine,invata ca femeile vor atat de putin pentru a fi fericite si mai ales invata ca o femeie nu vrea sa fie fericita,ci sa planga cat mai mult dupa tine,ca altfel nu te iubeste...ofera putin si ti se va da mult...sau fii la fel si vei mai pierde,pana cand vei hotari ca nu asta e mersul lucrurilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
exista vreun leac pentru asa ceva? sunt bolnav? e ceva in neregula cu mine?

la mine tocmai a fost saptamana trecuta al 8-lea esec... deci... e loc si de mai mult.

 

Singurul sfat pe care ti-l pot da este sa te iubesti pe tine insuti mai mult. Fa-ti cadouri mai multe.

Pentru inceput iti recomand sa-ti faci cadou un corp de 300. Nu e pe cat de greu pare... cu ceva determinare si poate si putin ajutor se poate realiza...

Nivelul energetic ridicat dintr-un corp lucrat combinat cu un nivel mult mai ridicat de testosteron te vor ajuta sa treci mult mai usor peste situatii dintrastea.

De asemenea, ai grija sa bei destula apa si sa fii suficient de bine vitaminizat.

Pe scurt... Apa, Soare si Miscare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la mine tocmai a fost saptamana trecuta al 8-lea esec... deci... e loc si de mai mult.

 

Singurul sfat pe care ti-l pot da este sa te iubesti pe tine insuti mai mult. Fa-ti cadouri mai multe.

Pentru inceput iti recomand sa-ti faci cadou un corp de 300. Nu e pe cat de greu pare... cu ceva determinare si poate si putin ajutor se poate realiza...

Nivelul energetic ridicat dintr-un corp lucrat combinat cu un nivel mult mai ridicat de testosteron te vor ajuta sa treci mult mai usor peste situatii dintrastea.

De asemenea, ai grija sa bei destula apa si sa fii suficient de bine vitaminizat.

Pe scurt... Apa, Soare si Miscare!

Mai Jedi,tu in felul tau esti tare rau de tot...auzi,parca zici ca faci exercitii de nutritie cu omu',il inveti cum sa se vitaminizeze...tu chiar crezi ca dupa atatea esecuri omul mai are chef sa bea apa? O da pe vodka la urgente,asta e recomandabil acum,nu apa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×