Sari la conținut
Forum Roportal
padmini

Primul pas

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Femeile sunt considerate egale ale barbatului. Totusi, uneori nu se afla intr-o lumina prea buna daca fac ele primul pas intr-o relatie. Ce considerati in legatura cu primul pas intr-o relatie de dragoste? Rolul initiatorului apartine in continuare barbatului sau e preluat si de femeie? Ce parere aveti despre femeile care fac primul pas?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

atunci cand vor sa fac un prim pas, femeile au abilitatea de a face acest lucru indirect...femeile stiu de ce! :roll:

atunci cand vor sa faca un prim pas, femeile au abilitatea de a face acest lucru indirect...femeile stiu de ce! :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
atunci cand vor sa fac un prim pas, femeile au abilitatea de a face acest lucru indirect...femeile stiu de ce! ;)

 

Nu conteaza cine face primul pas... nu iti spun decat INCEARCA. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
putine femei fac primul pas

de multe ori asteapta ca barbatul sa faca primul pas

 

In general da,dar sunt si exceptii,eu cunosc cateva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parere aveti despre femeile care fac primul pas?

Eu unul le iubesc la nebunie :)

Depinde foarte mult de structura psihologica a celor 2. Daca ea e introvertita si face primul pas... sunt sanse mari la un fiasco. Daca el e extrovertit si ea face primul pas... presupun ca e posibil sa se simta amenintat sau stanjenit cumva.

Daca ea e extroverita si el introvertit si ea face primul pas si daca lui ii si place tipa... atunci probabil ca o sa o priveasca ca pe o zeita milostiva... vrednica de toata idolatrizarea de care e capabil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Femeile sunt considerate egale ale barbatului. Totusi, uneori nu se afla intr-o lumina prea buna daca fac ele primul pas intr-o relatie. Ce considerati in legatura cu primul pas intr-o relatie de dragoste? Rolul initiatorului apartine in continuare barbatului sau e preluat si de femeie? Ce parere aveti despre femeile care fac primul pas?

 

 

depinde CUM este facut primul pas.sunt unele femei care fac ele primul pas dar te lasa sa crezi ca tu ai l-ai facut ...talentate dom`ne :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
depinde CUM este facut primul pas.sunt unele femei care fac ele primul pas dar te lasa sa crezi ca tu ai l-ai facut ...talentate dom`ne :)

vezi cine stie? asta e cazul ideal. asa femeia se asigura ca obtine ce doreste, iar barbatul scapa cu orgoliul nesifonat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×