Sari la conținut
Forum Roportal
xander23

Comentati poza asta...

Postări Recomandate

Buna,

 

Poza a fost facuta acum 1 saptamana, de mama mea, folosind camera (Canon A710Is ) pe modul auto...

Daca o mariti suficient de mult, in dreptul parului se vede o umbra care are un chip de om, sau mai multe fete..

Va rog aruncati o privire si/sa va dati cu parerea.

 

Va multumesc

Have a nice day...

post-104220-1188592639_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

superba poza !

imi place cum se vede copacul din stanga..care e bine incadrat cu peisajul.

dar ce se vede in mijloc?

e o chestie neagra care nu inteleg ce poate fi.

Unde e facuta poza?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..e doar o pata ..atat . :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu este de la obiectiv... au fost facute 40 de poze, iar asta este poza nr 5... nici urma de alte pete pe alte poze... dar salvati mai bine poza si incercati sa mariti pana se vede un chip de om, incepanad de sus...astept dezbaterile voastre...sau daca aveti idee unde sa trimit poza pt mai multe INFO.voi pleca pt un timp, ne auzim in cateva zile.. kiar sunt curios ce noutati voi descopreri...Gracias ; ) )AHhhh... sa va mai spun k s-a auzit si un sunet ? ; ) mda,,, mama asa a spus , ca si cum ati trece printr-un lan de porumb si va ating frunzele.. s-a auzit un sunet... si asta s-a auzit in stanga, printre copaci...data pozei: 25/08/2007 ora : 9:08amback in cateva zile....ciao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna,

 

Poza a fost facuta acum 1 saptamana, de mama mea, folosind camera (Canon A710Is ) pe modul auto...

Daca o mariti suficient de mult, in dreptul parului se vede o umbra care are un chip de om, sau mai multe fete..

Va rog aruncati o privire si/sa va dati cu parerea.

 

Va multumesc

Have a nice day...

 

intr-adevar apare un chip.

nu cumva e poza normala care a fost scanata? ca pare..arsa cu tigara :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o data ca poza asta imi aminteste de locurile de la bunicii mei, de dealurile si colinele de acolo....:flowers: este ff frumoasa

iar de pata....ce sa zic? eset doar o pata....eu nu observ nimic :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×