Sari la conținut
Forum Roportal
SelectAwoman

Am stricat un xbox360 :D .. ajutor

Postări Recomandate

ieri ... am pus din greseala 2 Cd-uri cu jocuri in xbox .. si de atunci numai unele jocuri merg .. iar la altele se aude un zgomot urat ... sau nu merg deloc.

care e problema ? daca il duc la magazin( e in garantie) il tin o gramada si eu nu rezist 2 zile fara xbox ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ieri ... am pus din greseala 2 Cd-uri cu jocuri in xbox .. si de atunci numai unele jocuri merg .. iar la altele se aude un zgomot urat ... sau nu merg deloc.

care e problema ? daca il duc la magazin( e in garantie) il tin o gramada si eu nu rezist 2 zile fara xbox ;)

ce ai facut? mai bine mi-l dadeai mie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ieri ... am pus din greseala 2 Cd-uri cu jocuri in xbox .. si de atunci numai unele jocuri merg .. iar la altele se aude un zgomot urat ... sau nu merg deloc.

care e problema ? daca il duc la magazin( e in garantie) il tin o gramada si eu nu rezist 2 zile fara xbox :cheer:

;) Yes, it's a woman! :doh: 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:doh: ;) 8)

mai baga-le odata pe amandoua si apoi du-te la magazin :cheer: :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ieri ... am pus din greseala 2 Cd-uri cu jocuri in xbox .. si de atunci numai unele jocuri merg .. iar la altele se aude un zgomot urat ... sau nu merg deloc.

care e problema ? daca il duc la magazin( e in garantie) il tin o gramada si eu nu rezist 2 zile fara xbox ;)

 

scoate-le afara sa vezi daca nu merge mai bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
scoate-le afara sa vezi daca nu merge mai bine
pe amandoua ? nebunule :P :o:
:bye: :doh: :) mai baga-le odata pe amandoua si apoi du-te la magazin :doh: :doh:
tot pe amandoua ?
:dance4: Yes, it's a woman! :D :(
copiii au lasat cd-ul inauntru .... si dimineata la 7 nu vedeam bine :P :P :P :P :P ...

 

Din pacate nici unul nu are habar de asa ceva ... sau ati vazut doar pe google :tease: Mai ... numai gura este de voi. Lasa ca imi cumpar altul .... am bani ;) :o:

Editat de ClassicAlina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din pacate nici unul nu are habar de asa ceva ... sau ati vazut doar pe google

Sincer să fiu, n-am văzut nici măcar pe Google 2 CD-uri puse deodată

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca s-a deplasat un pic capul de citire sau s-a murdarit sau mai stiu eu ce; daca nu ar fi in garantie ti-as propune sa-l desfaci, sa-l cureti bine si sa-l remontezi. Daca e in garantie du-l sa-l repare (dar poate ar fi bine sa omiti adevarul :dance4: ) Pana vine inapoi iesi cu copiii sa va jucati pe afara; se pare ca creaza legaturi afective mai puternice :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Harald ... habar nu ai cum arata in realitate ... ce te complici sa tot te bagi in seama cu mine. mai bine iti inveti nevasta sa isi tranga chilotii.

 

:P

 

si daca ar fi singurul(a) care ar avea nevoie de astfel de replici pe aici ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×