Sari la conținut
Forum Roportal
andre tarig

cum ar trebui sa ma comport cu fosta prietena?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am avut o relatie de 2 luni cu o fata ce o cunosteam(eram amici) de 3 ani, si la inceputul verii ne-am hotarat sa fim impreuna! totul a fost extraordinar, reuseam sa comunicam, eram pe aceeasi lungime de unda.Am

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai 22 ani...vei afla in timp ca femeia este imprevizibila daca nu ai stiut pana acum...nimeni nu poate "explica" femeia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Andre, eu te sfatuiesc sa lupti pentru ea, daca o iubesti. Sa afli ce anume a deranjat'o si sa incerci sa te schimbi (in masura in care poti). Esti gelos?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu cred ca ea prefera mai mult sa fiti amici decit iubiti...cred ca nu ia plakut relatia asta de "iubiti", poate ea vede in tine numai un amic nu iubit....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... motivul nu-l cunosc, ideea este ca am facut ceva care a deranjat-o foarte mult, si de atunci ea mi-a spus ca ar fi mai bine sa ramanem prieteni( si daca sunt deacord cu acest lucru).Am incercat sa vb cu ea, despre motivul pt care neam despartit, dar nu a vrut sa-mi spuna nimic.Nu stiu cum sa ma comport cu ea(acum) pt ca inca mai imi este drag de ea!Sa ramanem doar prieteni?Sa o uit?Sa incerc sa ma impac cu ea?Sa fiu indiferent si sa o las pe ea sa decida?Nu stiu!!!

First things first: Mai

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Harald, de ce nu deschizi tu un cabinet de sfaturi competente adresate persoanelor incompetente ?

8) Tu c

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am avut o relatie de 2 luni cu o fata ce o cunosteam(eram amici) de 3 ani, si la inceputul verii ne-am hotarat sa fim impreuna! totul a fost extraordinar, reuseam sa comunicam, eram pe aceeasi lungime de unda.Am

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa discuti cu ea. Sunt sanse minime sa-ti spuna motivul despartirii (si sanse mari sa inventeze unul de moment). Intr-o asemenea situatie cel mai bine este sa pleci si sa nu te mai uiti inapoi.

Sa nu faci niciodata greseala sa ramai "amic" cu fetele de care te desparti daca tii la linistea ta sufleteasca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Move on! S-ar putea sa ii pari mai interesant daca te interesezi de altcineva... :P

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×