Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
Damyanos

Afacere pe net !

Rate this topic

Recommended Posts

Salut ! m-am gandit de multe ori la castigul pe net , este posibil, dar nu foarte usor cum pretind anumiti utilizatori ai internet-ului . As vrea daca este posibil sa adunam aici mai multe idei ale voaste , planuri si voluntari , oameni voiosi care vor sa inceapa o mica afacere si impreuna sa gasim cheia succesului !

Astept comentariile voastre cu si despre ideiile voastre !

Salut ! m-am gandit de multe ori la castigul pe net , este posibil, dar nu foarte usor cum pretind anumiti utilizatori ai internet-ului . As vrea daca este posibil sa adunam aici mai multe idei ale voaste , planuri si voluntari , oameni voiosi care vor sa inceapa o mica afacere si impreuna sa gasim cheia succesului !

Astept comentariile voastre cu si despre ideiile voastre !

Cele mai profitabile afaceri pe net sunt cele care fac apel la instinctele omului ( mai ales instictul de reproducere :bye: ).

Cele mai profitabile afaceri pe net sunt cele care fac apel la instinctele omului ( mai ales instictul de reproducere :) ).

..numai la sex iti sta capul... :)

sau vrei sa facem un bordel on-line ..? :o:

adica, la ce te referi ? as vrea mai multe detalii daca se poate !

nu te lua dupa el ,nu vorbeste serios :lol2:

..numai la sex iti sta capul... :)

sau vrei sa facem un bordel on-line ..? :o:

nu te lua dupa el ,nu vorbeste serios :)

Ştiu un tip care şi-a făcut magazin on-line cu jucării sexuale şi se lăuda că-i merge foarte bine. Nevastă-sa chiar l-a

dea...si eu ma gandeam sa imi fac un site pe care sa inchiriez spatiu pentru reclame.Am si ce sa vand...deci de ce nu ar merge?

nu te lua dupa el ,nu vorbeste serios :o:

Estimările arată că o treime din totalul surferilor pe net la nivel mondial, zilnic vizitează cel puţin un site dedicat relaţiilor intime ! :)

dea...si eu ma gandeam sa imi fac un site pe care sa inchiriez spatiu pentru reclame.Am si ce sa vand...deci de ce nu ar merge?

Pentru un preţ c

Da baieti , eu am inteles ce spuneti , dar mie nu mi se pare o idee chiar atat de buna sa vindem "jucarii" , as vrea sa ne gandim cu totii la ceva care nu prea exista . . sau daca exista sa nu avem prea multa concurenza . . . de exemplu ati auzit ca un tanar american a facut 1.000.000 $ in mai putin de o luna prin vinderea pixel-ilor , o sa caut link-ul ca sa am o dovada . . .

Ceea ce vreau sa facem , este sa vindem ceva profitabil si cautat ! si pentru asta , evdent, ne trebuie un plan . . nu putem sa mergem caine surd la vanatoare ;) trebuie gandit miscare . . si in mod normal, nu aici :o:) Aici insiram doar niste idei . . pe care le dezvoltam . . in privat . . evident sine vrea sa participe !

de exemplu ati auzit ca un tanar american a facut 1.000.000 $ in mai putin de o luna prin vinderea pixel-ilor , o sa caut link-ul ca sa am o dovada . . .

Da, asta se