Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Celebrul post de manele. Cati il aveti bagat in tv? Cati il urmariti? Ar mai merita sa existe pe piata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu personal nu am postul respectiv, si consider ca nu ar trebui sa existe. Sunt si asa destui manelisti, chiar nu cred k mai au nevoie de promovare..nush cum de au obtinut licenta.... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Celebrul post de manele. Cati il aveti bagat in tv? Cati il urmariti? Ar mai merita sa existe pe piata?

nu cred ca-l am pe TV deci evident , nu-l urmaresc... dar nu ma deranjeaza daca altii il urmaresc...problema lor ...daca le place ... cu ce ma afecteaza pe mine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Celebrul post de manele. Cati il aveti bagat in tv? Cati il urmariti? Ar mai merita sa existe pe piata?

sigur ca merita , postu' e ca lumea , da-i televizorul pe mute si razi de incultura lor :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Celebrul post de manele. Cati il aveti bagat in tv? Cati il urmariti? Ar mai merita sa existe pe piata?

 

Il are providerul in lista daca nu ma insel. 'Bagate in tv' n-am insa decat vreo 10 posturi, iar asta nu e printre ele :P deci nu il urmaresc.

 

In legatura cu partea a doua... In primul rand, traiesc cu impresia ca e o tara care se vrea democratica, deci daca ar trebui sa existe sau nu, nu tine de gusturile si opiniile mele :hi: daca aduci in ecuatie si notiunea "piata"... pe piata exista produsele pentru care exista cerere. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Il are providerul in lista daca nu ma insel. 'Bagate in tv' n-am insa decat vreo 10 posturi, iar asta nu e printre ele :P deci nu il urmaresc.

 

In legatura cu partea a doua... In primul rand, traiesc cu impresia ca e o tara care se vrea democratica, deci daca ar trebui sa existe sau nu, nu tine de gusturile si opiniile mele :hi: daca aduci in ecuatie si notiunea "piata"... pe piata exista produsele pentru care exista cerere. :)

eu am 60 de posturi printre care si asta , daca nu ma insel , dar numele postului nu era Etno TV?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu'l am. Asta'mi mai lipseste , sa'i vad pe aia cum se manelesc la TV-eu. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am 60 de posturi printre care si asta , daca nu ma insel , dar numele postului nu era Etno TV?

pe Etno TV din cate stiu eu se da doar muzica populara

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe Etno TV din cate stiu eu se da doar muzica populara

se da si manele , cateodata , nu e acelasi lucru'? adica Tarafu' cu Etno?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×