Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Vechile desene animate CN - topic combinat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sa ne amintim de vechile d.a Cartoon Network. Pareri impresii? Care v-au placut, care nu le puteati suporta etc...

 

Imi placea la nebunie CN. Ce vremuri bune erau pe atunci, ce desene frumoase.

 

Acum nu imi plac aceste desene findca 90% sunt bazate pe violenta. Gen: Robotboy, Ben 10, Powerpaff Girls, si altele...

Editat de Alethia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand eram copil, ma mai uitam la Tom & Jerry dar cel mai mult imi placea Dexter's laboratory. Imi aduc aminte ca erau unele tampite, gen Cow & chicken sau cel cu I R baboon.

De asemenea nu suportam desenele cu Scooby doo (mi se pareau extrem de plictisitoare, caci toate episoadele aveau aceleasi "faze", acelasi final, si aratau nasol). In rest nu prea imi amintesc ce se difuza la vremea aia.

Editat de Scythe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu mă uitam la scooby doo pe tele 7 abc şi apoi pe cartoon m-am cam plictisit de ele după o anumită v

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu mă uitam la scooby doo pe tele 7 abc şi apoi pe cartoon m-am cam plictisit de ele după o anumită v
Editat de Scythe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi placea sa ma uit la Scooby Doo, fam. Flintstone, fam. Jetson, Batman... Tom & Jerry... Top Cat... a urmat apoi o vreme cand se tot dadeau desene din acelea noi, urat desenate... pana la urma unele mi-au placut, Dexter, 2 stupid dogs... altele nu... Cand s-au dublat in romana, nu m-am mai uitat pe CN...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Era o vreme cand ma uitam toata ziua la ele ... :)

 

Mai tineti minte Walter Melon , pe Jetix??? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu, dar cand eram mica, iubeam desenele animate. Erau Sailor Moon, printesa Sisi, Babar, Familia Traznita chiar, zambetul lui Sharon, doctor Bubo si multe altele. Chiar si animeurile, erau Inuyasha, Spiral, Slayers, o groaza vechi dar atat de frumoase! De ce nu le dau din nou? Am cautat sa-i contactez in vre-un fel si n-am gasit nimic! Sunt atat de frumoase, le-as revedea de 100000000 de ori si nu m-as satura de ele. Nu stiti unde as putea sa-i contactez pe astia de la minimax?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

office_ro@minimax.tv , daca vrei musai sa-i contactezi.

 

dar , cum spunea si colega , mai degraba descarci de pe internet (sau cumperi de la un tip care se ocupa de asta) , decat sa depinzi de o televiziune.

 

spor :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×