Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
ShT3FaN

Steaua

Recommended Posts

Sal...ce parere aveti despre Steaua??

ce jucatori credeti ca vor mai veni la Steaua?....si care credeti ca va fi antrenorul Stelei (daca pleca zenga in vara) ??

Hagi? Sa fim seriosi... el e ultimul om care sa-ar putea intelege cu Jiji... Pana una, alta, mie nu-mi place cum joaca Steaua, iar meciul de ieri imi intareste spusele... ca sa nu mai vorbesc de cel cu Dinamo...

PS: Bine ai venit pe roportal, sT3FaN! Iti doresc o sedere cat mai placuta si mai lunga! :tease: :tease: :tease:

ms monique :tease:

in legatura cu hagi la steaua ... asa am auzit si eu la televizor :pee nici mie nu prea imi place cu joaca steaua...da totusi sper sa ia campionatu...ca nu la-a mai luat e mult :oca:

Intr-adevar dupa meciurile din Cupa Uefa Steaua a cam dezamagit dar eu sper ca va rezista pana la sfarsitul campionatului pe primul loc.

Nici eu nu cred ca va veni Hagi la Steaua.

Nici vorba sa vina Hagi la Steaua. Ati uitat cat sa-au certat atunci pe actiunile alea, cand i-a indepartat Becali si pe Paunesti si pe toti.

Daca Steaua bate pe National......sa-a terminat e campioana!

Eu unul cred ca Hagi are sanse sa vina la Steaua. Dar nu stiu ce treaba ar face aici cu Gigi B patron :good:

Dar nu stiu ce treaba ar face aici cu Gigi B patron  :)

[snapbacca]46947[/snapbacca]

N-ar face prea multe... :good: :o: :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this