Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Cum sa gonim cersetorii!

Postări Recomandate

In Hamburg in statiile de Metrou au fost instalate statii audio care emit muzicxa de opera si muzica clasoica precum Mozart, Bethoven etc. Si rezultatul s-a vazut imediat. Cersetorii si tuciurii au plecat imediat de acolo deranjati de muzica CULTA Ia sa faceti urmatoru experiment. Sa va puneti pe plaja langa prosop un casetofon care sa emita astfel de muzica. Nu va indrazni nici un tuciuriu si nici un cersetor sa se apropie de prosopul dumneavoastra. Pun Pariu!

Editat de Alethia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ha!

Crezi ca pe-ala in intereseaza muzica pe care o asculti tu? Iti zic eu ca nu..il intereseaza daca-i dai bani sau nu...

In plus,unii chiar merita ajutati,eu nu vreau sa-i gonesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In Hamburg in statiile de Metrou au fost instalate statii audio care emit muzicxa de opera si muzica clasoica precum Mozart, Bethoven etc. Si rezultatul s-a vazut imediat. Cersetorii si tuciurii au plecat imediat de acolo deranjati de muzica CULTA Ia sa faceti urmatoru experiment. Sa va puneti pe plaja langa prosop un casetofon care sa emita astfel de muzica. Nu va indrazni nici un tuciuriu si nici un cersetor sa se apropie de prosopul dumneavoastra. Pun Pariu!

 

 

Ehhh, crezi ca nu s-ar putea dansa din buric si pe Moonlight Sonata de Beethoven? :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

una e sa evite locurile in care se emit astfel de sunete 'culte', alta e sa fure de la oameni care asculta asa ceva... asta poate fi un semn ca... ar putea avea lucruri valoroase in geanta! :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nici un cersetor nu trebuie ajutat cu bani. daca ii e foame cumpara-i ceva de mancare, daca ii e frig da-i o haina, etc... dumnezeu stie ce fac ei cu banii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nici un cersetor nu trebuie ajutat cu bani. daca ii e foame cumpara-i ceva de mancare, daca ii e frig da-i o haina, etc... dumnezeu stie ce fac ei cu banii.

 

 

Stii, asa faceam si eu.....da' apoi m-am gandit: daca omu' are nevoie de medicamente sau orice alta trebuinta "cuminte" care ar solicita bani?

Editat de diclona

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stii, asa faceam si eu.....da' apoi m-am gandit: daca omu' are nevoie de medicamente sau orice alta nevoie "cuminte" care ar solicita bani?

pai aia ziceam si eu? cumpara-i medicamentul :tease: ... numai sa nu fie amfetamine :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×