Sari la conținut
Forum Roportal
tulipgirl

Harry Potter

Postări Recomandate

Cum n-am gasit nici o referire la aceste jocuri, m-am gandit sa nu il las mai prejos.

Deci a jucat careva vre-unul din ele si daca da ce parere aveti?

E adevarat ca nu e prea greu, dar e destul de interesant(parerea mea, nu ma omorati)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se par banale, grafica slaba iar subiectul copilaros.

 

Pentru copii pana in 10 ani merge jocul, dar totusi exista jocuri de aventura mult mai bune ca astea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu Harry Potter, primul. Nepotica mea de 7 ani e innebunita dupa el. Bine ca sunt si cheat-uri.

[snapbacca]39600[/snapbacca]

De ce e asa de bine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La toate jocurile e bine daca exista si cheat-uri. Cum, n-ai aflat inca de ce sunt bune? La Harry Potter (primul) trebuia sa sar pe niste bolovani? si distanta era prea mare si nu reuseam sa sar. Am cautat pe net cheat-uri si am gasit unele care-la faceau sa sara pe o distanta mai mare? (ceva de genul asta). Adevarul e ca nu le-am incercat, ca nu-mi place jocul. Esti fan Harry Potter?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Le-am jucat pe toate si ar reusit fara cheaturi (in afara de primul n-am reusit sa-la inving pe voldemort, mare pacat, nu:). Nu e chestia ca ma omor dupa ele dar pot fi interesante (mai ales prima ora cand le joci, dupa aia sti toate secretele si e cam plictisitor).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am jucat 1 si 2, primul nu mia placut asa tare dar 2 a fost mai interesant si iam luat capatul :( oricum sunt jocuri si mai faine poate in celelalte jocuri cu Harry Poter o sa fie grafica mai buna si mai greu jocul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Le-am jucat pe primele 3, insa pe ultimul(HP4) nu am avut timp sa-l termin.Vara asta il termin.Sa nu credeti ca sunt innebunita, insa e destul de interesant.Mi se pare ca ultimul a atins un grad de dificultate potrivit.Inca ceva: pe toate le-am terminat la fel ca tulipgirl (fara cheaturi). :giverose:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×