Sari la conținut
Forum Roportal
Costty

Proiectul L.U.C.I.D.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In urma unui proiect cu "smart carduri" in care am fost implicat la faculta, m-am convins ca Orwell in cartea sa "1984" intuia foarte bine (si a scris-o in anii 50! ) inspre ce se va indrepta societatea nu peste mult timp.

 

Cele relatate mai jos sunt bazate asadar pe realitati tehnice, legislative, declaratii de presedinti si alte persoane oficiale.

 

(Nu este vorba despre o teorie a conspiratiei)

 

Concluzia o trageti voi.

 

 

Proiectul a fost dat publicitatii intr-un periodic al politistilor din sectorul stupefiante al Ministerul de interne SUA, "Narc Officer", din septembrie - octombrie 1995 si a aparut in urma votarii noii legi antiterorism din anul 1994 intitulata "Omnibus Anti-Crime Bill". Specific si demn de retinut pentru noua hotar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma refeream neaprat la asta, ci la "computerul urias" mai degraba, fii ontopic ( si fara masoni! ). Multumesc

Editat de Costty

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mosule masonii sunt si ei prezenti, au aportul lor in aceasta chestiune - prin galopurile nefiresti catre globalizare, puse la cale de Comisia Trilaterala, G8 si Bilderbeg !

 

Daca ai fi citit articolul vedea-i ca astea 4 miliaone de camere sunt legate la un computer, la o retea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt multe camere de luat vrederi.............dar cred ca toata lumea vrea protectie,nu?Mai bine 100 de milioane de camere de luat vedri,decat un atac terorist.

:D Esti prea micuta sa-ti dai seama cat de manipulata esti. De unde stii ca multe din acele atacuri teroriste nu au fost inscenate in mod special pt a se crea necesitatea introducerii si extinderii sistemelor gen L.U.C.I.D. ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mosule masonii sunt si ei prezenti, au aportul lor in aceasta chestiune - prin galopurile nefiresti catre globalizare, puse la cale de Comisia Trilaterala, G8 si Bilderbeg !

 

mama iar o iei razna, tu numai masoni vezi, nu ma intereseaza asta cine e implicat in acest proiect ci faptul ca el devine o realitate, eu am dat declaratii de presedinti si marturii reale, lasa chestiile conspirative.. masonii puterea absouluta, bau baul planetei..., cu un simplu mitting de strada am putea opri introducerea acestor cartele (cum au facut grecii in 90 si ceva) (bine au iesit un milion in strada), cu stupoare am aflat ca urmatorul buletin pe care-l voi avea va fi unul de genul, dar lumea e ignoranta, nu realizeaza consecintele.., daca spui oamenilor ca bau bau controleaza planeta si ca nu mai e nimic de facut atunci nu ramane decat sa ma ascund intr-un colt in baie.., deci repet desi tu crezi ca blogul ala e foarte folositor pentru oameni, mai multa frica si nesiguranta propagi..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1) Aceste camere de luat vederi sunt folosite pentru a se verifica respectarea legii in anumite zone.Nu vine nimeni sa iti atraga atentia ca te-au filmat cand erai la bar si aveai concediu medical.

2)De fapt cine chiar vrea,poate verifica si in acest moment datele noastre:data nasterii,locul,parintii,etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×