Sari la conținut
Forum Roportal
ochisori albastrii

inger pazitor

Postări Recomandate

De cite ori nu v-i s-a intimplat, sa plecati intr-o calatorie si sa primiti diferite semne ,ca nu ar trebiui sa faceti acest lucru?

Eu de exemplu trebuia sa plec intro tara straina .Dar ceva,cineva parca nu ma lasa.Autocarul care trebuia sa ma ia ....a plecat fara mine.Am sunat la agentie ,si erau la 70 km de locul de unde trebuia sa ma ia.Au fost obligati sa ma astepte.Am plecat cu masina sa ajung autocarul.Drumul a fost inchis ,tocmai se produsese un accident care a facut un blocaj de 3 ore.Dupa aproximativ 4 ore am ajuns si eu la autocar.Dupa plecarea autocarului a inceput o ploaie de nu vedeai la 2 metri in fata ,am fost nevoiti sa mergem cu 20 km/h.Cind aproape sa ajungem la destinatie soferii au primit un tel ca trebuie sa facem un ocol,tocmai am avut un alt accident care bloca drumul..Si cu toate astea ....am ajuns la destinatie.Rezultat:Calatoria a fost un fiasco...m-am intors doar dupa citeva zile inapoi,fara sa rezolv nimic.Suferinta ,oboseala ...si atit.Am fost ca Ana lui Manole care indiferent de greutatile intimpinate, nu tine cont de semne,merge inainte

Vreau sa va mai spun ,ca am iesit de foarte multe ori din tara , dar niciodata nu am patit asa ceva si intodeauna a fost ok.

Eu sunt inca marcata de eveniment ,voi ce spuneti?

:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, am observat si eu ca orice actiune care incepe cu anumite piedici si obstacole, sfarseste intotdeauna rau sau altfel de cum mi-am dorit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×