Sari la conținut
Forum Roportal
Simplu_X

Femeia, o prada usoara

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Barbatul este un vanator, prada lui, vanatului lui, tinta lui.. femeia..

A devenit femeia o prada usoara? A devenit femeia cea mai usoara prada?

 

In anii trecuti, femeia era o prada greu de patrus (si la propriu si la figurat) ... acum, doar o simpla prada.

 

Daca in urma cu multi ani, femeia pana sa fie patrunsa de iubirea barbatului, astepta chiar si 1 an de zile, sa-l cunoasca, sa-i vada adevaratele comportamente (la bine, la greu).. acum o simpla vorba, un simplu claxon... o poza nebuneasca (ca deh tot se poarta netul precum o casa matrimoniala) ...o vorba mai inteligenta, ceva cuvinte dulci.. si ai femeia chiar si in 2 ore de la intalnire .. ca deh pana la intalnire nu dureaza mai mult de o zi.

Femeia isi doreste in esenta ei: fericire, RESPECT.. RESPECT.. RESPECT, tandrete, afectiune.. dar totusi alearga dupa barbati duri... exista oare o combinatie perfecta la multi barbati intre duritate si tandrete? .. Oare femeia este perfecta? ...

toti alergam dupa fericire,toata viata.. oare fericirea noastra nu sta in simplu fapt ca exista cineva.. CINEVA...

Sexul, dragostea cum spun unii.. eu unul nu prea mai vad dragoste.. NU PREA.. a ajuns ceva la ordinea zilei.. mai ales pentru femei.. din ceva intim, s-a ajuns la un subiect monden..

"fata aseara, m-a urcat pe pereti.. am avut pana acum 10 barbati.. doooh."

Daca barbatul a ramas la fel, un vanator al virginitatii.. nu in mod special fizic, ci si intelectual..

femeia s-a schimbat.. nu isi mai doreste sa ramana fidela, ci a luat locul barbatului.. Hai sa mi-o trag cu mai multi ca e la moda.. e hippy, trandy...

deh..

...

Oare femeia a devenit ea cea mai usoara prada? Oare femeia nu mai este vanatul ci vanatorul?

Intrebari la care multi nu au raspunsuri clare.. ca deh.. nimeni nu recunoaste..

Vorbeam de lucruri intime.. acum a devenit o discutie la fiecare masa intr-un restaurant chiar si select...

Oare dorinta sexuala nu se pierde de la atatea discutii, intrebari?

Tin lucrurile intime de prieteni, asa zisi prieteni?

Intrebari la care, cu siguranta.. nu aveti raspuns...

Femeia, o simpla prada, o usoara prada.. cine este vinovat? ..

Cine inseala mai mult: femeia sau barbatul...? Intrebare la care multi cercetatori lucreaza pentru a descoperii un raspuns..? Am sa raspund si eu tot cu o intrebare...

Daca femeia nu s-ar mai oferii pe tava asa usor, oare barbatul ar mai insela atat de mult?

Daca inainte o femeie astepta chiar si 1 an de zile pentru a intretine relatii sexuale cu EL... acum nici 2 ore nu e mult...

Astepta sa-i cunoasca parintii... si el, la randul lui sa o faca.. sa-i demonstreze iubirea despre care el afirma ca o are.. etc etc etc..

Unde este respectul pe care femeia il impunea...?

Unde?

Pacat...

 

Judecati-ma

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oare femeia a devenit ea cea mai usoara prada? Oare femeia nu mai este vanatul ci vanatorul?

 

Ce s-a intamplat barbate, nu mai esti sigur pe tine ??? coq-disney.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O concluzie destul de idioata.. mai bine te uitai la o reclama, decat sa scrii aici :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O concluzie destul de idioata.. mai bine te uitai la o reclama, decat sa scrii aici :blink:

 

Tu ai scris primul ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iar tu ti-ai dovedit inteligenta!

Fara atatea offtopicuri..

chiar vreau sa stiu parerea unor persoane "idioate" asa ca mine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Barbatul este un vanator, prada lui, vanatului lui, tinta lui.. femeia..

A devenit femeia o prada usoara? A devenit femeia cea mai usoara prada?

 

In anii trecuti, femeia era o prada greu de patrus (si la propriu si la figurat) ... acum, doar o simpla prada.

 

Daca in urma cu multi ani, femeia pana sa fie patrunsa de iubirea barbatului, astepta chiar si 1 an de zile, sa-l cunoasca, sa-i vada adevaratele comportamente (la bine, la greu).. acum o simpla vorba, un simplu claxon... o poza nebuneasca (ca deh tot se poarta netul precum o casa matrimoniala) ...o vorba mai inteligenta, ceva cuvinte dulci.. si ai femeia chiar si in 2 ore de la intalnire .. ca deh pana la intalnire nu dureaza mai mult de o zi.

Femeia isi doreste in esenta ei: fericire, RESPECT.. RESPECT.. RESPECT, tandrete, afectiune.. dar totusi alearga dupa barbati duri... exista oare o combinatie perfecta la multi barbati intre duritate si tandrete? .. Oare femeia este perfecta? ...

toti alergam dupa fericire,toata viata.. oare fericirea noastra nu sta in simplu fapt ca exista cineva.. CINEVA...

Sexul, dragostea cum spun unii.. eu unul nu prea mai vad dragoste.. NU PREA.. a ajuns ceva la ordinea zilei.. mai ales pentru femei.. din ceva intim, s-a ajuns la un subiect monden..

"fata aseara, m-a urcat pe pereti.. am avut pana acum 10 barbati.. doooh."

Daca barbatul a ramas la fel, un vanator al virginitatii.. nu in mod special fizic, ci si intelectual..

femeia s-a schimbat.. nu isi mai doreste sa ramana fidela, ci a luat locul barbatului.. Hai sa mi-o trag cu mai multi ca e la moda.. e hippy, trandy...

deh..

...

Oare femeia a devenit ea cea mai usoara prada? Oare femeia nu mai este vanatul ci vanatorul?

Intrebari la care multi nu au raspunsuri clare.. ca deh.. nimeni nu recunoaste..

Vorbeam de lucruri intime.. acum a devenit o discutie la fiecare masa intr-un restaurant chiar si select...

Oare dorinta sexuala nu se pierde de la atatea discutii, intrebari?

Tin lucrurile intime de prieteni, asa zisi prieteni?

Intrebari la care, cu siguranta.. nu aveti raspuns...

Femeia, o simpla prada, o usoara prada.. cine este vinovat? ..

Cine inseala mai mult: femeia sau barbatul...? Intrebare la care multi cercetatori lucreaza pentru a descoperii un raspuns..? Am sa raspund si eu tot cu o intrebare...

Daca femeia nu s-ar mai oferii pe tava asa usor, oare barbatul ar mai insela atat de mult?

Daca inainte o femeie astepta chiar si 1 an de zile pentru a intretine relatii sexuale cu EL... acum nici 2 ore nu e mult...

Astepta sa-i cunoasca parintii... si el, la randul lui sa o faca.. sa-i demonstreze iubirea despre care el afirma ca o are.. etc etc etc..

Unde este respectul pe care femeia il impunea...?

Unde?

Pacat...

 

Judecati-ma

 

 

Cred ca raspunsul se afla tot aici, e o maestrie sa-l detectezi! :doh:

Atat timp cat barbatii doresc mai mult sex decat femeile , si sunt deacord s-o faca cu toate fetele care le plac si atat timp cat femeiilor le mai este necesar inca cele 2 ore, ele nu vor putea fi vinatori! :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ehh.. de ce a ajuns femeia sa-si doreasca tot mai mult sa fie vanata de cati mai multi barbati? Si daca pana acum se intampla si asta.. de ce a ajuns ea sa se lase prada usoara .. majoritatea barbatilor care au putina scoala a vietii si tot putina scoala sociala...?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iar tu ti-ai dovedit inteligenta!

Fara atatea offtopicuri..

chiar vreau sa stiu parerea unor persoane "idioate" asa ca mine...

ontopic :blink: nici nu tre sa mai fi in ziua de azi vanator iscusit ! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va credeti voi prea zmei ... aveti impresia ca orice femeie poate sa va pice in plasa si asta va gadila orgoliul.

Priviti femeia drept trofeu dar nu stiti sa vedeti dincolo de un trup frumos ambalat.

Daca vrea , femeia se poate lasa usor vanata , daca nu ... poate face ce vrea dintr-un barbat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alta concluzie inteligenta.. ohhh

Tu ai citit bine ce am scris eu sau in timpul ala mestecai o guma in sila?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×