Sari la conținut
Forum Roportal
remier

Costin - si eu am reusit sa-i inving, deci se poate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

]Dupa 6 luni rezultatul viremiei a sosit azi >>>NEDETECTABIL !!!

Cu credinta si cu ajutorul sotiei mele AM INVINS ! :blink:

Diseara bem sampanie !

Va dorim tuturor acelasi rezultat dupa terminarea tratamentului !

Aveti deja multe exemple ca merita facut si e singurul care poate distruge acest virus perfid al hepatitei "C"

Noi cei din acest "contingent" nu am avut norocul la vremea cand s-a infiintat acest forum sa fi auzit pe cineva care a reusit.... dupa multe luni a aparut Enigma, Pcici, si Doina

Acum sunt sigur ca va urma o avalansa de victoriosi, si le doresc si celor care sunt nonresponderi sa nu-si piarda SPERANTA SI CREDINTA si sa incerce orice nou tratament care va aparea :tease:

 

aminvinsbj0nd9.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:plane: :roll:

 

Super Costin !

 

Sincer sunt foarte bucuroasa ca ti-a iesti nedetectabil si tine-o tot asa ! Insa cu sampania las-o mai usor. Este suficient sa bei apa plata cu lamaie si Victoria sampanie si mergem inainte. Ai grija de tine in continuare.

:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca ai scapat de greutati

Te rog daca poti sa-mi trimiti si mie niste informatii cu privire la hepatita cronica inactiva la leopardulalb@yahoo.com

M-ai ajuta enorm

Multumesc anticipat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

omule mersi de incurajare chiar am nevoie

eu sunt la inceput, depistare din intimplare HCV, biopsie... iar la viremie 2.700.000 acum astept sa imi faca dosarul si am inteles ca e de asteptat o groaza iar tratamentul destul de greu de suportat.

raminem optimisti, am inteles ca asta nu-i place deloc...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
omule mersi de incurajare chiar am nevoie

eu sunt la inceput, depistare din intimplare HCV, biopsie... iar la viremie 2.700.000 acum astept sa imi faca dosarul si am inteles ca e de asteptat o groaza iar tratamentul destul de greu de suportat.

raminem optimisti, am inteles ca asta nu-i place deloc...

 

Stiu ca aveti nevoie de o incurajare, de aceea mai scriu pe acest forum, pentru toti cei care abia au aflat de acesta boala sau pentru cei care sunt la inceput de tratament.

Cu toate ca nu sunt primul care am invins acest virus, voi face un topic :

 

" Am invins HCV, DECI SE POATE ! SVR !!! "

 

in care sa scrie cateva cuvinte toti care vor dori sa fie un exemplu !

Aveti CREDINTA SI VOINTA si ve-ti reusi si voi ! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa 6 luni rezultatul viremiei a sosit >>>NEDETECTABIL !!!

Cu credinta si cu ajutorul sotiei mele AM INVINS ! :jester:

 

Va dorim tuturor acelasi rezultat dupa terminarea tratamentului !

Aveti deja multe exemple ca merita facut si e singurul care poate distruge acest virus perfid al hepatitei "C"

Noi cei din acest "contingent" nu am avut norocul la vremea cand s-a infiintat acest forum sa fi auzit pe cineva care a reusit.....

 

Stiu ca aveti nevoie de o incurajare, de aceea mai scriu pe acest forum.

Rog pe toti care au reusit, sa scrie aici cateva cuvinte pentru cei care abia au aflat de acesta boala sau pentru cei care sunt la inceput de tratament !

 

Aveti CREDINTA SI VOINTA si ve-ti reusi si voi !

 

Le doresc si celor care sunt nonresponderi sa nu-si piarda SPERANTA, CREDINTA SI VOINTA, si sa incerce orice nou tratament care va aparea. :jester: :D

Editat de Cristinick
color

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As dori ca acel topic AM INVINS HCV >>> SVR ! sa ramana asa cum era, nu sa fie contopit cu acesta care incepe cu numele meu, sa fie un loc in care sa scrie cine simte nevoia cateva cuvinte pentru cei care au nevoie de ele, deci rog pe moderatorul sau administratorul care a facut acesta modificare sa revina si sa puna mesajele mele acolo dupa cel scris azi cu acele randuri de culoare rosie.Multumesc !

FELICITARI INCA O DATA!!
Va multumesc tuturor, si va doresc sa reusiti cu totii sa invingeti acest virus ! :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×