Sari la conținut
Forum Roportal
xmada

Ne retragem sau nu trupele?

Postări Recomandate

Ar trebui sa ne retragem si sa-i lasam in pace. Si sa stam cuminti in banca noastra, ca sa nu o furam si mai rau. Dar nu se va intampla, deoarece nu se poate. Sunt interese mult prea mari in aceasta poveste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa ne retragem trupele din Iraca,dar degeaba suntem noi de ceasta parere caci nu se va tine cont de ea! :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca stiti deja ca a da inapoi in fata teroristilor se numeste slabiciune. Ar fi trebuit sa fi fost analizata mai atent acum cativa ani trimiterea trupelor acolo. Acum am cam intrat in joc si ar trebui sa jucam pana la capat.

Da e adevarat ca parerea mea nu conteaza!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa fim sinceri cu noi: chiar daca ii omoare pe cei trei, ca Munaf nu intra in calcule, tot nu se vor retrage trupele din Iraca. Si atunci toata treaba asta se va continua cu o criza interna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

normal pentru ca romanii gandesc simplist. asteptam solutii de la dumnezeu.ne scoatem ochii unii altora... astia suntem.

Editat de maybe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca stiti deja ca a da inapoi in fata teroristilor se numeste slabiciune. Ar fi trebuit sa fi fost analizata mai atent acum cativa ani trimiterea trupelor acolo. Acum am cam intrat in joc si ar trebui sa jucam pana la capat.

Da e adevarat ca parerea mea nu conteaza!

[snapbacca]38126[/snapbacca]

 

 

De cand a devenit razboiul un joc de "mandrie"??!!!

Daca stau bine sa ma gandesc, cred ca asta e motivul razboiului. :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De cand a devenit razboiul un joc de "mandrie"??!!!

Daca stau bine sa ma gandesc, cred ca asta e motivul razboiului. :-

[snapbacca]38154[/snapbacca]

Din pacate asta e un razboi din motive economice, adica petrol, mai pe scurt. Doar nu vroiai sa nu mai aiba americanul petrol. La care mai adaugam si faptul ca vor sa controleze lumea, sa fie cei mai tari si mai mari. Si rezultatul este cel care il vedem.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×