Sari la conținut
Forum Roportal
ea_adita

O relatie nepotrivita te poate imbolnavi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In majoritatea cazurilor este vorba de partenerul de viata ptr. care nu au numai sentimente placute si de obicei nu i le comunica celuilalt si s-a observat chiar ca toti cei care ar si tine un pic la partener ar avea suficiente motive sa-l paraseasca si se zbateau intre aceste sentimente...

 

pe langa sentimentele placute pe care le ai ptr. partenerul de viata mai apar si altele care uneori le acopera pe cele placute...de ce? schimbari intotdeauna sunt dar parca chiar asa? ma refer la persoana pe care o data l-ai iubit/o nespus de mult :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un om care stie sa recunoasca iubirea adevarata isi va da seama abia atunci ce inseamna sa fii fericit. ... :lol2: :crazy:

Editat de Marius-Doru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un om care stie sa recunoasca iubirea adevarata isi va da seama abia atunci ce inseamna sa fii fericit. ... :dance3: :lol2:

asta'i rezumatu' sau concluzia? :crazy:...bine, e adevarat ce spui tu, insa nu am priceput partea aditei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
n'am inteles nimic.

 

care parte nu ai inteles-o? este evident la ce ma refer....ma refer la sentimente care acestea in timp se schimba sau apar si altele pe langa dar nu mai sunt sentimente placute ci de alta natura si te indeamna sa iei unele decizii...:crazy: sau tot acestea te pot imbolnavi...

 

e mult de discutat de aceea am deschis un nou topic ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aaaaa....atat timp cat exista dragoste, lupti pentru ea...daca fuse, fuse si se duse, e putin probabil sa o readuci pe linia de plutire, iar faza cu imbolnavitu' trece :crazy:

Editat de pasa11

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta'i rezumatu' sau concluzia? :lol2:...bine, e adevarat ce spui tu, insa nu am priceput partea aditei.

 

Eu o consider concluzie... daca crezi ca nu am dreptate combate-ma!!!! :dance3: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu o consider concluzie... daca crezi ca nu am dreptate combate-ma!!!! :lol2: :crazy:

nu, e adevarat, dar e situatia ideala...daca nu esti in stare s'o "vezi" ,nu inseamna ca nu exista...motto'ul meu cred ca e mai aproape de realitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu, e adevarat, dar e situatia ideala...daca nu esti in stare s'o "vezi" ,nu inseamna ca nu exista...motto'ul meu cred ca e mai aproape de realitate.

 

Motto-ul tau este 100% adevar... depinde doar de cine iti deschide mintea ca sa "vezi" ... conteaza foarte mult. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Motto-ul tau este 100% adevar... depinde doar de cine iti deschide mintea ca sa "vezi" ... conteaza foarte mult. :crazy:

trist e ca de cele mai multe ori vezi cand deja a trecut....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×