Sari la conținut
Forum Roportal
Bagherra

Slujitorii lui D-zeu inchinati Satanei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cine spune ca "sfintele" fete bisericesti nu sunt ispitite de diavol? Ca nu au pofte lumesti? Ca nu...

Cemai..."ochii vad inima cere!", "ce-i frumos place si lu' Dracu' si lu' D-zeu" iar "banu',ochiu'dracului"!

Popi homosexuali,popi pedofili,popi fustangii,popi betivi,criminali,escroci,ciubucari,violatori... :jester:

Ca sa vezi cine ne pastoreste! :o:

http://www.baptistnet.ro/forum/vezitopic.p...uri%20co%20popi Ei,ce spuneti? :D

Editat de Bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine spune ca "sfintele" fete bisericesti nu sunt ispitite de diavol? Ca nu au pofte lumesti?
cine spune?

 

toti suntem oameni

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceea ce nu puteti intelege, este ca atunci cand esti preot numai ai voie sa fi om ca toti oamenii ...ci trebuie sa fii exemplu de noralitate!

Evident ca asta e o dorinta ...dar problema este alta .... murdaria sta chiar in inima religiei ...si vedem ca si in asa zisa scriptura (caci scriptura este o carte inspirata de Dumnezeu si nu una furata de la evreii mozaici) vedem ca se legifereaza obligatia de a da zeciuiala .... lucru preluat si de porcarul ajuns predicator dar si de popa cel curvar si betiv care i-a bani desi ... stie ca nu intermediaza nimic intre nimeni ci vorbeste de unu singur ca sa prosteasca lumea!

 

Decio sarlatania este parte componenta de baza a crestinismului ...si cand ceva se bazeaza pe sarlatanie ...atunci sa nu va mire ca popi sunt curvari lacomi betivi pedofili sau homosexuali!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca sa vezi cine ne pastoreste! :jester: Ei,ce spuneti? :o:

Dovada este in doctrina lor,pt ca scrie:

 

2 Ioan 1

9 Oricine greşeşte, şi nu răm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cica "sa faci ce spune popa, nu ce face popa"...mda...mie mi se pare patetic. Sa-mi dea sfaturi poate, dar nu sa ma critice, cum de multe ori am vazut ca fac popii.

Editat de Xylia
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cica "sa faci ce spune popa, nu ce face popa"...mda...mie mi se pare patetic. Sa-mi dea sfaturi poate, dar nu sa ma critice, cum de multe ori am vazut ca fac popii.

Treaba lor principala este sa propovaduiasca Evanghelia. Daca ei propovaduiesc o minciuna.....ce mai conteaza ce-ti spun tie sa faci?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cica "sa faci ce spune popa, nu ce face popa"...mda...mie mi se pare patetic. Sa-mi dea sfaturi poate, dar nu sa ma critice, cum de multe ori am vazut ca fac popii.

"Sa faci doar ce zice popa dar nu si ce face popa" tocmai pentru ca popa,nu e un exemplu de urmat! :o:

Cine a scos "perla" asta,stia ce stia... :jester:

Editat de Bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daţ ce ma freaca pe mine grija cu cine se f...te popa? :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×