Sari la conținut
Forum Roportal
Inger Sedat

Supernatural

Postări Recomandate

Va invit sa va spuneti parerile - cei care au vazut serialul - si poate cateva noutati sau informatii daca aveti. :flowers:

 

Serialul prezinta povestea a doi frati, Sam (Jared Padalecki) si Dean Winchester (Jensen Ackles), care pleaca in cautarea tatalui lor si a celui care le'a ucis mama. Iar pe parcurs ei intalnesc tot felul de fiinte supranaturale: spirite, vampiri, demoni, varcolaci, etc. Mie una mia placut foarte mult. Pe langa faptul ca e scary si te tine in suspans pana la capat, nu lipseste nici ironia si umorul. Vizionare placuta :focus:

 

 

P.S.: Nu stiu daca am nimerit bine, dar sper sa nu va suparati pe mine. Rog un moderator sa ma ajute daca am gresit pe undeva.

post-102096-1183323196_thumb.jpg

post-102096-1183323213_thumb.jpg

post-102096-1183323229_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:focus:

Sper sa ma mute unul din moderatori si sa nu se supere prea rau pe mine :D :flowers:

Editat de Vampiritza07

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
l-as urmari eu daca imi spui canalul si ora :cheer:

 

Nu stiu daca e la TV, eu l'am descarcat de pe Dc++ , e super fain, are 2 sezoane, si trebuie sa apara si al 3'lea da' nu stiu cand. Abia astept :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:cheer:

la calculator ma plictisesc repede... n-am rabdare sa vad un film ... sau un serial.

de exemplu, ma tot chinui si in ziua de azi sa vad gladiatorul... si nu reusesc pana la capat :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:jester:

la calculator ma plictisesc repede... n-am rabdare sa vad un film ... sau un serial.

de exemplu, ma tot chinui si in ziua de azi sa vad gladiatorul... si nu reusesc pana la capat :jester:

 

La mine e invers, nu'mi place sa ma uit la TV, mai ales ca da si ore intregi reclame.

Fiecare episod tine cam 40 de min :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×