Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
mihai79

intrebare ptr fete

Rate this topic

Recommended Posts

is mai sexy baietii cu cercel in ureche,piercinguri...etc :flowers:
In functie de gusturi.In opinia mea,Nu.Ma dezgusta barbatii cu piercinguri peste tot,un cercel in ureche finut,care de-abia se observa,e ok,insa mai departe nu comentez. Pentru pustoaice or fi mai sexy asemenea barbati,eu una prefer simplitatea,fara piercinguri,cercei,tatuaje,bijuterii.In anumite conjuncturi,e sexy un cercel mic,dar nu in viata de zi cu zi. :focus: Edited by Miss Andruta

is mai sexy baietii cu cercel in ureche,piercinguri...etc :focus:

Da, pe post de paratrasnet.

Acu, serios , o cunostinta :flowers: avea un pierce in sfarc. Mie imi parea sexy.

is mai sexy baietii cu cercel in ureche,piercinguri...etc :flowers:

depinde de privitoare. mie-mi plac tipii cu par lung, dar fara kestii dintr-astea metalice pe fatza.

Un barbat cu podoabe feminine nu poate fi sexy, ba mai mult se pare ca este atins de feminitate. Barbatul inzestrat cu tot ce trebuie de la ''mama natura'' nu are nevoie de podoabe....

Nu-mi plac. Nu suport sa vad un barbat cu cercei in ureche , parca ar fi femei ....

Bijuteriile , cerceii , nu sunt pentru barbati .

Unora li se pare ca e trendy dar mie , nu .

In functie de gusturi.In opinia mea,Nu.Ma dezgusta barbatii cu piercinguri peste tot,un cercel in ureche finut,care de-abia se observa,e ok,insa mai departe nu comentez. Pentru pustoaice or fi mai sexy asemenea barbati,eu una prefer simplitatea,fara piercinguri,cercei,tatuaje,bijuterii.In anumite conjuncturi,e sexy un cercel mic,dar nu in viata de zi cu zi. :focus:

deci al meu nu iti place ..? :flowers:

deci al meu nu iti place ..? :focus:
Am specificat ca un cercel micut,finut ,mai ales in anumite situatii,e chiar sexy..Cel pe care il purtai inainte,nu-mi prea placea.Cel pe care ti l-am dat eu,e fain,iti sta mmm cu el...te prinde,esti :flowers:

Sign in to follow this