Sari la conținut
Forum Roportal
mihai79

nu stiu cum sai spun k o plac

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut la toti , ma cheama mihai ..am 15 ani si imi place de o fata pe care o cunosc de mult timp ,cand eram mai mic nu o suportam ba chiar ma enerva si acum..am mai crescut si sunt total inebunit dupa ea,dar totusi nu am curajul sa-i spun ca o plac ,nici nu stiu daca ea m-ar placea , eu sunt si mai timid :lol: ... mi-e teama sa nu ma refuze si dupa aia sa aibe o parare proasta despere mine.. niste sfaturi despre ce as putea sa fac?

Editat de J0
citeste mesajul lui agrv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sal la toti , ma cheama mihai ..am 15 ani si imi place de o fata pe care o cunosc de mult timp ,cand eram mai mic nu o suportam ba chiar ma enerva si acum..am mai crescut si sunt total inebunit dupa ea,dar totusi nu am curajul sai spun k o plac ,nici nu stiu dak ea mar placea , eu sunt si mai timid ;) ... mie teama sa nu ma refuze shi dupa aia sa aibe o parare proasta despere mine.. nishte sfaturi despre ce as putea sa fac?
Esti timid,dar te tratezi :lol:

 

Zi-i direct c-o placi...sau uit-o!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sal la toti , ma cheama mihai ..am 15 ani si imi place de o fata pe care o cunosc de mult timp ,cand eram mai mic nu o suportam ba chiar ma enerva si acum..am mai crescut si sunt total inebunit dupa ea,dar totusi nu am curajul sai spun k o plac ,nici nu stiu dak ea mar placea , eu sunt si mai timid ;) ... mie teama sa nu ma refuze shi dupa aia sa aibe o parare proasta despere mine.. nishte sfaturi despre ce as putea sa fac?

 

Intai urmareste-i reactiile in prezenta ta, daca se simte bine cu tine, iti zambeste, se fastaceste, sau se poarta ca si cum ai fi o alta fata/baiat...sau te ocoleste...sau mai stiu eu...

Daca vezi ca te place oarecum, atunci invit-o la un ciuco...

Daca simti insa ca esti doar un amic pentru ea, mai bine mai asteapta...la varsta ta un refuz direct te-ar complexa.

Bafta :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut la toti , ma cheama mihai ..am 15 ani si imi place de o fata pe care o cunosc de mult timp ,cand eram mai mic nu o suportam ba chiar ma enerva si acum..am mai crescut si sunt total inebunit dupa ea,dar totusi nu am curajul sa-i spun ca o plac ,nici nu stiu daca ea m-ar placea , eu sunt si mai timid :P ... mi-e teama sa nu ma refuze si dupa aia sa aibe o parare proasta despere mine.. niste sfaturi despre ce as putea sa fac?

 

salut si la tine! pa noi nu ne cheama mircea radu da` presupun ca ai si tu un tata,o mama care te poate scoate din impas numa` ca nush cu tovarasa invatatoare ce s-a intamplat ca ai cam absentat p-atunci :P ... te-am pupat pe basca!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba trebuie sa ai curaj si sa-i spui.

Fetelor nu le place timiditatea la baieti .

Si cred ca va trebuii sa ai mai multa incredere in tine. :P

Un refuz nu este o catastrofa. Mai ales al 15 ani.

e nu ..e rau .. :P

Da ,nu trebuie sa ii spui...va vedea ea singura ca o placi ..fi tu insuti ,caci altfel daca va vedea altceva risti sa nu te mai placa dupa . :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Taci bre! Cum sa nu ii spuna? Pana se prinde ea... vine Fat-frumos calere pe scuter si gata fata! E luata ! :P

ete te ..poate are si el scuter .. :P

..se prinde ca ..nu o sta si el degeaba ..numai sa il placa si ea ,nu numai el pe ea .. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba trebuie sa ai curaj si sa-i spui.

Fetelor nu le place timiditatea la baieti .

Si cred ca va trebuii sa ai mai multa incredere in tine. :P

Un refuz nu este o catastrofa. Mai ales al 15 ani.

aci tre sa te contrazic sint unele fete care le plac baietii timizi . eu am cunoscut pe cineva asa si tot ea mi-a dat si primul sarut nu eu ei

Editat de vali_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×