Jump to content
Forum Roportal
^_^princess^_^

Drama a doi tineri

Recommended Posts

Povesti reale nu stii?M-am plictisit de eterna poveste a lui Romeo si a Julietei.Sa fim sinceri..in ziua de azi nimeni nu ar face asa ceva..Ar fi deprimati cativa ani (sau doar luni) si dupa aia si-ar gasi alta iubita. :roll:

Povesti reale nu stii?M-am plictisit de eterna poveste a lui Romeo si a Julietei.Sa fim sinceri..in ziua de azi nimeni nu ar face asa ceva..Ar fi deprimati cativa ani (sau doar luni) si dupa aia si-ar gasi alta iubita. :roll:

vrei realitate?urmareste stirile!!vezi cazul lui"ralph",cazul studentului din iasi,etc

poate nu te vei m-ai plictisi.. :o:

vrei realitate?urmareste stirile!!vezi cazul lui"ralph",cazul studentului din iasi,etc

poate nu te vei m-ai plictisi.. :roll:

sincer, sunt satula si de prostia mass-mediei din RO.

Edited by Milkinis.

sincer, sunt satula si de prostia mass-mediei din RO.

chiar daca se exagereaza in mod voit si se trag concluzii aiurea...faptele exista!!

Da..dar tinerilor astia le lipseste o doaga..intelegi ce vreau sa zic?Nu vreau sa citesc povesti cu si despre tineri nebuni, vreau povesti despre tineri cu minte,care sunt capabili sa gandeasca lucid.

Si chiar nu intelegv care e faza cu povestea asta..Tipul o iubea la culme pe fata, dar se purta cu ea ca un dobitoc..Din ce cauza?Din cauza prietenilor.. :o: :roll: SF in toata regula.Prefer povestea cu baiatul bolnav care se ducea la un magazin de muzica si care s-a indragostit de vanzatoare..Continuarea cred ca o stiti.

Da..dar tinerilor astia le lipseste o doaga..intelegi ce vreau sa zic?Nu vreau sa citesc povesti cu si despre tineri nebuni, vreau povesti despre tineri cu minte,care sunt capabili sa gandeasca lucid.

Si chiar nu intelegv care e faza cu povestea asta..Tipul o iubea la culme pe fata, dar se purta cu ea ca un dobitoc..Din ce cauza?Din cauza prietenilor.. :P :roll: SF in toata regula.Prefer povestea cu baiatul bolnav care se ducea la un magazin de muzica si care s-a indragostit de vanzatoare..Continuarea cred ca o stiti.

negi realitatea? :o: daca nu vrei sa citesti despre povesti in genul,nu citi si gata!!

evita sa mai etichetezi asa tinerii,incearca sa nu-i judeci..

Guest
This topic is now closed to further replies.