Sari la conținut
Forum Roportal
sebitza_brasov

televiziune prin internet

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sal......vreau sa stiu si eu care player (in afara de media player) e capabil sa receptioneze streaminguriile tv si radio la cea mai buna calitate

si care e usor de utilizat si prietenos :flowers: :friends: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sal......vreau sa stiu si eu care player (in afara de media player) e capabil sa receptioneze streaminguriile tv si radio la cea mai buna calitate

si care e usor de utilizat si prietenos :doh: :D :stars:

Prietenos, de unde? :cheer: Chestiile adevărate, ca VideoLAN sunt create de experţi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am inteles mesajul,deci folosesc mediaplayer ca-i mai bun....................

va mai deranjez cu o intrebare:cu care sait,pot vedea live,cele mai bune televiziuni romanesti si straine(ma refer la protv,

cnn,bbcworld,bbcprime....)

daca stiti vreun link oarecare, dar sa fie adevarat,si sa nu-mi dati saituri de unde cumpar echipamente,ca eu vreau sa

vad tv online! :jester: datimi si mie,numai sa fie gratis ca exista unele saituri ca www.jalipo.com sau www.joost.com

care taxeaza pe minut pe cei care intra :o:

deci? nu va intreb lucruri rele,raspundetimi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut...imi ziceti si mie ce e ala adsl?

 

ca-mi apare la maxtv,un super software de tv via internet,ca-mi trebuie adsl ca sa urmaresc urmatoarele canale:

 

1mtv

2vh1

3hbo

4hbo comedy

5mgm

6cnn international

7vhi1 classic

 

..............si mai sunt o gramada france 2,3,4,5

dar problema e ca-mi trebuie adsl,sunt si programe care se pot vedea normal,ca fashion tv,restul sunt mtv uber

bbc world,rtl shop,abc news.....

 

daca cunoasteti vreo solutie va rog contatatima pe munteanu21@gmail.com,sau lasatimi un raspuns aici!

 

multumesc :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lasa,mai ca si eu stiu sa caut pe google

 

da-mi un raspuns concret,sau daca nu stii,lasa-ter de meserie! :)

dragutule! unei maini intinse cu prietenie , inclina-te...

 

p.s. iti recomand sa utilizezi sky star 2 si o antena cu un LNC si poti receptiona peste 6,000 programe tv codate si necodate de pe cca 30 sateliti vizibili din bucuresti de ex.,, caz in care calitatea este excelenta....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dragutule! unei maini intinse cu prietenie , inclina-te...p.s. iti recomand sa utilizezi sky star 2 si o antena cu un LNC si poti receptiona peste 6,000 programe tv codate si necodate de pe cca 30 sateliti vizibili din bucuresti de ex.,, caz in care calitatea este excelenta....
no vezi ca se poate sa-mi dati un raspuns,dar eu ma refeream sa le vad gratis,i-a cercetati pagina asta:www.euchannels.com acolo gasiti hbo,dar problema e ca nu-i titrat
http://wwitv.com/portal.htm aici sunt toate de peste tot :(
stiam de wwitv,dar nu-i nici un post interesant,doar eu am terimis acu 2-3 zile un e-mail cu streaminguriile de la hbo romania si protv international,dar nu au de gand sa bage! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×