Sari la conținut
Forum Roportal
Ravl

NERVUL OPTIC - ANAL

Postări Recomandate

Un grup de cercetatori americani, au ajuns la o concluzia halucinanta ... in corpul omenesc exista un nerv care face legatura intre globul tau ocular si anus .

Se numeste Nervul Optic Anal, si este responsabil de viziunea cacacioasa despre viata. Daca nu credeti, incercati sa va smulgeti un fir de par din cur sa vedeti cum va dau lacrimile!

 

 

dezbateri libere despre nervul ala ... :friends:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mdeap, iar punctul G al barbatului e in fundul globului ocular ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci ,daca voi fi surprinsa in timp ce admir un ...nice ass :P ...voi spune calma lui ca ....ma uitam dupa nervul optic :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

^_^

demonstratia e cea mai tare :jester:

si cand ma gandesc ca femeile se plangeau mereu ca barbatii se uita numai la fundul lor, si nu in ochii lor...ei na, ca erau nevinovati saracii. :stars:

Editat de dani_quinn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci cine alege sa se epileze ..vede viata in "roz" ..? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un grup de cercetatori americani, au ajuns la o concluzia halucinanta ... in corpul omenesc exista un nerv care face legatura intre globul tau ocular si anus .

Acuma, sincer, daca tot e vorba de globul meu ocular, io n-am nevoie de nervi. Fac io legatura cu fundul femeilor oricum. Si daca ma gandesc mai bine (era sa scriu privesc), cred ca globul meu ocular are legaturi si cu s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acuma, sincer, daca tot e vorba de globul meu ocular, io n-am nevoie de nervi. Fac io legatura cu fundul femeilor oricum. Si daca ma gandesc mai bine (era sa scriu privesc), cred ca globul meu ocular are legaturi si cu s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acuma, sincer, daca tot e vorba de globul meu ocular, io n-am nevoie de nervi. Fac io legatura cu fundul femeilor oricum. Si daca ma gandesc mai bine (era sa scriu privesc), cred ca globul meu ocular are legaturi si cu s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un grup de cercetatori americani, au ajuns la o concluzia halucinanta ... in corpul omenesc exista un nerv care face legatura intre globul tau ocular si anus .

Se numeste Nervul Optic Anal, si este responsabil de viziunea cacacioasa despre viata. Daca nu credeti, incercati sa va smulgeti un fir de par din cur sa vedeti cum va dau lacrimile!

 

 

Dupa ce am ras copios :) ..., i-am citit si sotului meu. Si... abia a mai putut respira de atata ras :beee: -_- :) .

Din pacate, nu m-a lasat sa verific daca ii dau lacrimile... :P :P :lol: :lol: ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa ce am ras copios :beee: ..., i-am citit si sotului meu. Si... abia a mai putut respira de atata ras -_- :) ;) .

Din pacate, nu m-a lasat sa verific daca ii dau lacrimile... :P :lol: :lol: :lol: :P

pai daca a vazut ca nu ai ..batista .. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×