Sari la conținut
Forum Roportal
Dudu79

Romanul de fruntie: Gigi Becalii

Postări Recomandate

Trebuie sa fie si un luoc unde domnul Priesedinte Gigi Becalii sa fie laudat. Am zis sa il fac eu, spier sa nu va suparatii.

 

 

Forta Gigi Becalii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trebuie sa fie si un luoc unde domnul Priesedinte Gigi Becalii sa fie laudat. Am zis sa il fac eu, spier sa nu va suparatii.

Forta Gigi Becalii

 

 

 

De ce cu doi "i", frate? :biggrin: Cu un singur "i" nu prea e presedinte, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
<br />Trebuie sa fie si un luoc unde domnul Priesedinte Gigi Becalii sa fie laudat. Am zis sa il fac eu, spier sa nu va suparatii.<br /><br /><br />Forta Gigi Becalii<br />
<br /><br /><br />

 

Acest loc exista ... e in familia sa ...la el acasa ...ba poate si pe stadion .... si asta ii ajunge!

 

Murdaria lui incepe acolo unde ajutoarele pe care le face sunt popularizate ...mult mai frumos si serios ii statea daca lucra ca binefacator anonim decat ca propagandist murdar al unui interes egoist cu masca de binefacator!

 

cat despre persoana publica Jiji Berbecali ....iti vine sa te peeshi pe el ...de atata ras!

Asta e elita ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:stars: :cheer: :P

 

 

Asta ne mai lipsea....dupa ce de-abia am reusit sa nu mai ii ridicam zilnic statuie lui Basescu, urmeaza altul...

 

Dudu, de ce nu ai deschis topicul asta la Coltul Vesel...ce cauta Becali la Politica?! :biggrin:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

faceti parte din dujmanii neamului??

 

eu nu cred asta

 

inciercati sa vedieti si partea ok a lucrurilor .Domnul Becalii e un om sufletist, cred ca v-ar ierta daca ar citii astia :biggrin:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
faceti parte din dujmanii neamului??

 

eu nu cred asta

 

inciercati sa vedieti si partea ok a lucrurilor .Domnul Becalii e un om sufletist, cred ca v-ar ierta daca ar citii astia :stars:

 

sa se abtina din partea mea...ti-am zis...muta-ti idolul la coltul vesel...sau trist :biggrin:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da tu cu cine ai aderat ?

 

 

era sa-ti zic.... uite ma gandeam sa "aderez" cu idolul asta al tau :biggrin:... ma primiti si pe mine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai zici odata?

daca chiar vrei sa aderezi la domnul Becalii , da-mi ceva detalii de numere de telefon in modulul privat al saitului si te duc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×