Sari la conținut
Forum Roportal
danubius1

program de ascuns ip

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

va rog sa-mi recomandati un program foarte bun de ascuns ip in versiune complet functionala , de navigare anonima privata pe net , si de unde pot sa-l iau / cumpar . va multumesc anticipat !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hide IP Platinum 3.0 il gasesti pe google :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate cineva sa imi spuna de unde sa fac rost de un Hyde IP 2007 sau de un The Privacy Guard 1.5 ?

sorry

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu doar vreau sa intru pe anumite siteuri straine care sunt blocate pentru Romania pentru a verifica niste informatii . nu e nimic ilegal . si vroiam o recomandare pentru un program foarte bun de ascuns ip in versiune complet functionala , de navigare anonima privata pe net , si de unde pot cumpar . cineva care deja foloseste asa ceva pentru ca sa stiu pe ce dau banii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci daca nu vrei ceva dupa net ,incearca la magazin..este cel mai indicat .

La noi cine doreste asta ia dupa net. :biggrin:

Sa ne spui si noua cand gasesti ceva bun,chiar sunt curios .

Succes !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
va rog sa-mi recomandati un program foarte bun de ascuns ip in versiune complet functionala , de navigare anonima privata pe net , si de unde pot sa-l iau / cumpar . va multumesc anticipat !

Nu te supara...eu,nu ti-as spune asa ceva daca as sti! Mai moral mi se pare sa te invat sa crack-uiesti un soft decit asa ceva.

Daca ai fost ban-nat,inseamna ca ai meritat! Un minim de respect,se impune...

Regulile sunt facute pentru a fi respectate nu,sfidate!

Din umilele mele cunostinte,daca insisti sa intri pe acel forum,se poate ajunge pina la bannarea providerului tau daca nu ia masuri contra ta.

Gresesc? :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu doar vreau sa intru pe anumite siteuri straine care sunt blocate pentru Romania pentru a verifica niste informatii . nu e nimic ilegal . si vroiam o recomandare pentru un program foarte bun de ascuns ip in versiune complet functionala , de navigare anonima privata pe net , si de unde pot cumpar . cineva care deja foloseste asa ceva pentru ca sa stiu pe ce dau banii

:flowers: Buei...de unde ai scos-o pe asta?

Care sunt site-urile alea ? :crazy: Da-ne si noua un link...

Eu,n-am auzit de asa ceva! :roll: Voi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×