Sari la conținut
Forum Roportal
happyboy

vreau nitzel ajutor :D

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sal'tare! sunt un baiat obisnuit... bine, nu prea obisnuit pt forumul asta, fiindca am 13 ani :yahoo:, dar vreau sa ma ajutati. e o fata in clasa mea incredibil de frumoasa si, desigur ca eu o plac :stars: . acum un an eram prieteni (doar atat! :D) ... avem o gramada de lucruri in comun, o faceam sa rada si de-astea, dar anul asta un "bun" prieten al meu i-a spus ce simt pentru ea, avand ca urmare toata clasa razand de mine (stiti cum sunt copiii)... acum ea ma evita si nu mai vrea sa vorbeasca cu mine :o: .... vreau niste sfaturi cum sa o fac sa redevenim prieteni si...... ma rog, putin mai mult... :crazy:

 

 

P.S. : fizicul nu prea ma ajuta.... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sal'tare! sunt un baiat obisnuit... bine, nu prea obisnuit pt forumul asta, fiindca am 13 ani :yahoo:, dar vreau sa ma ajutati. e o fata in clasa mea incredibil de frumoasa si, desigur ca eu o plac :stars: . acum un an eram prieteni (doar atat! :D) ... avem o gramada de lucruri in comun, o faceam sa rada si de-astea, dar anul asta un "bun" prieten al meu i-a spus ce simt pentru ea, avand ca urmare toata clasa razand de mine (stiti cum sunt copiii)... acum ea ma evita si nu mai vrea sa vorbeasca cu mine :o: .... vreau niste sfaturi cum sa o fac sa redevenim prieteni si...... ma rog, putin mai mult... :crazy:

P.S. : fizicul nu prea ma ajuta.... :)

mai, baiete...ai 13 ani... la ce vrei sa te ajute fizicul?

apoi, ca a ras clasa de tine...stai calm, vin lucruri si mai nasoale in viata asta, nu-ti fe probleme prea mari pe tema.

in final:de obicei toate problemele se rezolva prin comunicare. zii fetei ce simti, poarta-te frumos cu ea, si fii tu insuti.fetelor le place sa vada la un baiat ca este sigur pe el si nu ii pasa de ce zice lumea.

succese

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sal'tare! sunt un baiat obisnuit... bine, nu prea obisnuit pt forumul asta, fiindca am 13 ani :crazy:, dar vreau sa ma ajutati. e o fata in clasa mea incredibil de frumoasa si, desigur ca eu o plac :D . acum un an eram prieteni (doar atat! :focus:) ... avem o gramada de lucruri in comun, o faceam sa rada si de-astea, dar anul asta un "bun" prieten al meu i-a spus ce simt pentru ea, avand ca urmare toata clasa razand de mine (stiti cum sunt copiii)... acum ea ma evita si nu mai vrea sa vorbeasca cu mine :) .... vreau niste sfaturi cum sa o fac sa redevenim prieteni si...... ma rog, putin mai mult... :yahoo:

P.S. : fizicul nu prea ma ajuta.... :yahoo:

 

Esti un dulcic :o: .Dai ceva timp. Trece. Iti spunem noi astia "batrani". Pana se intampla alta "boroboata" care o sa le atraga atentia copiilor. Pana atunci vezi-ti de treaba. Ai nevoie de un pic curaj, recunosc, la varsta ta. Dac iti place iti place si gata. I-a uita-te prin jur. Sunt sigura ca si ceilalti baieti au drag de cate cineva. Fetele nici nu mai vorbesc: Caiete cu notite, palavrageli cu fetele....barfe si alte alea...

 

O solutie: arunca si tu "pisica" pe altcineva. Nu e prea frumos dar o sa mai i-a din caldura! :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai, baiete...ai 13 ani... la ce vrei sa te ajute fizicul?

apoi, ca a ras clasa de tine...stai calm, vin lucruri si mai nasoale in viata asta, nu-ti fe probleme prea mari pe tema.

in final:de obicei toate problemele se rezolva prin comunicare. zii fetei ce simti, poarta-te frumos cu ea, si fii tu insuti.fetelor le place sa vada la un baiat ca este sigur pe el si nu ii pasa de ce zice lumea.

succese

 

prin faptul ca nu ma ajuta fizicul vreau sa spun ca nu prea ma pricep la sport sau la chestii de genul asta si nu am cum s-o impresionez in felul asta....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic in felul urmator: faptul ca te evita e urmare a celor aflate de ea, adica faptul ca stie ca o placi o face sa se simta stanjenita in prezenta ta si astfel te evita, ca e scaparea a ceea ce simte. Ia adreseaza-i tu vreo 2 cuvintele cand se nimereste sa fiti doar voi doi si vei vedea reactia ei si atunci vei stii cum stai :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu conteaza ca rade lumea de tine , tu tre sa te vezi ca un zeu in oglinda

 

nu te amesteca in lucruri dragastoase la scoala , noi avem o femei de serviciu la scoala , care zice niste portari ca ar fi curva , dar eu nu am avut de aface cu dansa pentru ca imi era jena ca ma afla lumea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu conteaza ca rade lumea de tine , tu tre sa te vezi ca un zeu in oglinda

 

nu te amesteca in lucruri dragastoase la scoala , noi avem o femei de serviciu la scoala , care zice niste portari ca ar fi curva , dar eu nu am avut de aface cu dansa pentru ca imi era jena ca ma afla lumea.

 

e bun sfatul dar eu sunt cam timid sai spun ce simt fata in fata...ma gandesc sai spun pe mess.... ce ziceti? :o:

Editat de happyboy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca ii zici pe net e ok , nu te vede ca te emotionezi sau te inrosesti... in spatele monitorului poti fi barbatul fatal... dar numai Dumnezeu stie ce e in sufletul tau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ai incredere de sine, nu rezolvi nimic. Ignora-i pe cei care te ridiculizeaza, mai devreme sau mai tarziu vor ajunge in aceeasi situatie. Nu te grabi cu femeia gheturilor, trebuie sa ai foarte mult tact. Tact pe care ti-l formezi. Am sa inchei cu ce am inceput: incredere de sine. Termina cu prostiile cum ca fizicul nu te ajuta: barbatii (baietii) frumosi sunt niste assholes....sau ghey.

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×