Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Sarutul in public nu ar trebui interzis in unele situatii?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu ti s-a intamplat macar o singura data ca mergand cu trenul, metroul, autobuzul sau orice alt mijloc de transport in comun, deodata sa se aseze langa tine un cuplu mult prea nabadaios pt bunul tau simtz si care sa se .. mai mult decat pupe la nici 1 metru de tine minute sau chiar ore'n sir? Nu vreau sa atentez la libertatile de exprimare asa mult promovate in societatile civilizate, DAR: in locuri cum ar fi mijloacele de transport in comun, statiile si garile acestora, magazine, super-marketuri, biserici, scoli/licee precum si in alte locuri publice mai putin destinate divertismentului, AR TREBUI GANDITA O LEGE CARE SA PREVADA NISTE AMENZI USTURATOARE pt tandreturi excesive! Stiu si eu cat de frumos este mai ales la inceputul unei relatii cu o persoana pe care o placi asa de mult, dar nu toata lumea are la un moment dat aceleasi chefuri ca si tine, iar pt asta trebuie sa platesti! E frumos sa va iubiti, dar nu ne intereseaza dragostea voastra, e bine? Ce ziceti, sunteti de acord cu asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ti s-a intamplat macar o singura data ca mergand cu trenul, metroul, autobuzul sau orice alt mijloc de transport in comun, deodata sa se aseze langa tine un cuplu mult prea nabadaios pt bunul tau simtz si care sa se .. mai mult decat pupe la nici 1 metru de tine minute sau chiar ore'n sir? Nu vreau sa atentez la libertatile de exprimare asa mult promovate in societatile civilizate, DAR: in locuri cum ar fi mijloacele de transport in comun, statiile si garile acestora, magazine, super-marketuri, biserici, scoli/licee precum si in alte locuri publice mai putin destinate divertismentului, AR TREBUI GANDITA O LEGE CARE SA PREVADA NISTE AMENZI USTURATOARE pt tandreturi excesive! Stiu si eu cat de frumos este mai ales la inceputul unei relatii cu o persoana pe care o placi asa de mult, dar nu toata lumea are la un moment dat aceleasi chefuri ca si tine, iar pt asta trebuie sa platesti! E frumos sa va iubiti, dar nu ne intereseaza dragostea voastra, e bine? Ce ziceti, sunteti de acord cu asta?

:hi: pai si ce te deranjeaza pe tine ca un cuplu mult prea nabadaios se saruta in public? Sa le fie de bine! Mie mi-e ciuda ca nu mai am varsta lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ti s-a intamplat macar o singura data ca mergand cu trenul, metroul, autobuzul sau orice alt mijloc de transport in comun, deodata sa se aseze langa tine un cuplu mult prea nabadaios pt bunul tau simtz si care sa se .. mai mult decat pupe la nici 1 metru de tine minute sau chiar ore'n sir? Nu vreau sa atentez la libertatile de exprimare asa mult promovate in societatile civilizate, DAR: in locuri cum ar fi mijloacele de transport in comun, statiile si garile acestora, magazine, super-marketuri, biserici, scoli/licee precum si in alte locuri publice mai putin destinate divertismentului, AR TREBUI GANDITA O LEGE CARE SA PREVADA NISTE AMENZI USTURATOARE pt tandreturi excesive! Stiu si eu cat de frumos este mai ales la inceputul unei relatii cu o persoana pe care o placi asa de mult, dar nu toata lumea are la un moment dat aceleasi chefuri ca si tine, iar pt asta trebuie sa platesti! E frumos sa va iubiti, dar nu ne intereseaza dragostea voastra, e bine? Ce ziceti, sunteti de acord cu asta?

lipsa bunului simt nu se pedepseste prin lege. pe de alta parte nici nu prea ma deranjeaza...daca nu imi place, pot oricand sa ma uit in alta parte, nu? si sincer sa fiu...amenzi pt sarutatul in locuri publice...zau... lasa-i si tu ca-s tineri :hi:...

si inca ceva...ce ta faci ca s-ar putea ca nustiu cui sa i se para moaca ta-ma rog, e un exemplu aleator- sau a mea total inestetica si dezgustatoare...ce facem, luam amenda daca iesim din casa...?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ar trebui interzis...am intalnit de curand un cuplu in autobus, se pupau continuu si scoteau si un sunet ciudat....enerant rau de tot pleoscaitul lor...in momentul ala am regretat enorm ca mi-am lasat playerul acasa :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
" ... un cuplu mult prea nabadaios pt bunul tau simtz si care sa se .. mai mult decat pupe la nici 1 metru de tine minute sau chiar ore'n sir?

 

 

Nu mi s-a intimplat asa ceva ca nu calatoresc ore in sir cu metro sau alt public transportation!

In avion nu este permis!!!

 

 

Incercati sa mai raspundeti si serios. Va multumesc :hi:

 

Ce mai faceau pe langa ca se pupau??? ai mentionat asa ceva!!! pe o bancheta in metro sau doua scaune in autobus?!?!?!?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum sa zic dar mi se pare stupid sa interzici sarutul in public doar pentru ca tu n-ai pe cine sa saruti..asta e un caz...sau al doilea caz..tu nu-ti traiesti pasiunea"in felul asta... sincer daca as vedea o doamna sau un domn oripilat de comportamentul meu indecent as apuca si-o tzatza doar asa de-al dracu' :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai, nu stiu... acuma zau, se poate sa vezi si lucruri mai infioratoare si gretoase pe parcursul unei zile decat o pereche sarutandu-se de zor...unde mai pui ca s-ar putea sa-ti faca pofta si ajungi mai "bine dispus" acasa :) si mai beneficiaza si altii de pe urma bunei tale dispozitii :hi:

a, sa nu uit: scenariu de cosmar: esti in compartiment in tren, singur, noaptea, trenul pustiu. la un moment dat intra in compartiment 2 tipe de alea coborate de pe revistele "nu pt copii", dotate cu toate optionalele. si incep deodat sa se sarute cu foc...cu pleoscaituri... vulgar...fierbinte...gem...magiun, dulceata compot. ati inteles ideea. asta vi s-ar mai parea vulgar, domnilor? imi pare rau, la doamne nu pot oferi nimic :-

Editat de 9lives1left

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi o lege la fel de aberanta ca si aceea care le interzice oamenilor mari, "necopii", sa se dea in leagan! :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×