Sari la conținut
Forum Roportal
puiu.t

lamurire!

Postări Recomandate

vreau sa fac de la inceput o precizare ce imi pare importanta:

toate criticile mele aduse pe feeedback unora dintre cei numiti sa modereze Nu au vrut sa jigneasca pe nimeni ci doar sa ajute la crearea unui climat firesc, sanatos necesar roportalului

mereu am aratat si unde au fost ''scapari'' , deci se puteau corecta la timp

atitudinea dictatoriala nu va ajuta pe nimeni si va induce doar nemultumiri si indignari

moderarea presupune tact, diplomatie, intelegere in mare masura, nu vanarea tintelor si ''arderea lor''

daca se doreste un forum in care divertismentul sa nu mai existe, e necesar sa se lamureasca asta si anuntat

dupa cum se vede tot mai clar, numarul nemultumitilor tinde sa creasca, si solutia nu este eliminarea lor caci tavalugul va goli rapid bruma de interes care mai este

p.s. pentru bogdan: daca nu vei gasi solutii rapide toata lumea va regreta si e mare pacat sa se distruga o asemenea realizare in care fiecare si-a gasit locul

sper ca aceasta lamurire sa fie inteleasa corect si incercarea mea de lamurire sa nu genereze ban-ul amenintator

va doresc la toti intelepciune....puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca topicul se numeste "lamuriri", care sunt tintele?

nu polemizez cu tine aici, daca curiozitatea de roade cauta alt loc si nu strica buna si sincera mea intentie

 

atentie la nuante: lamurire , nu lamuriri si acestea se rezolva prin PM conf Regulamentului!

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

;)

 

Vrei sa spui ca n-am voie sa pun intrebari?

 

 

 

Aici ti-ai manifestat dorinta de "lamurire", aici lamurim ce e de lamurit.. sau nu? :think:

 

 

K, daca ai ceva sa-i spui, fa-o in privat, te rog. Nu mai vreau conflicte pe forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca moderatorii ti-au dat vreun warn, ban or whatever pentru offtopic acut si hihihisme, ii felicit, isi spala din reputatie. Esti un invingator, puiu, nimeni nu mai spune prostiile tale. Multumeste-te ca nu esti ban-at pe IP.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sper ca aceasta lamurire sa fie inteleasa corect si incercarea mea de lamurire sa nu genereze ban-ul amenintator

va doresc la toti intelepciune....puiu.t[/b]

Puiule, nu merita sa ne tot framantam atata ... si pentru ce pana la urma ?

:lol:

 

noi ne vedem de treaba, o luam pe aratura ... ei ne dau warn , simplu ... nu ? :lol:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Care era subiectul acestui topic, de fapt??? :lol:

 

 

@Puiu.t

Cine ziceai ca te-a amenintat cu banul?

 

 

@Ravl

Sa inteleg ca offtopicul e facut cu premeditare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
@Ravl

Sa inteleg ca offtopicul e facut cu premeditare?

nu Emma, el pur si simplu exista ! :lol:]

 

 

asa a fost mereu... si atunci si acum .

 

insa daca regulamentul nu ne permite asta, pot accepta decizia de a lua warn ... .

 

ehe... ce vremuri Emma ... si atunci daca-mi aduc aminte existau moderatori, insa ... ma rog, nu conteaza parerea mea . :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cum ziceam si pe celalalt topic "problematic", una era in 2005 sa stergi dupa o mana de oameni, si una acum, cand pe enspe topice se offtopiceste simultan :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Raul, nu contest, ca doar ne-am oftopicit ceva timp :lol:

 

Acum, din pacate, fenomenul a luat amploare mult prea mare. So, doua-trei mai treaca mearga pt destinderea atmosferei, sa zicem, nu e nimeni absurd, dar sa scrii zeci de mesaje off pe un singur topic... e impardonabil. Nimeni nu mai intelege nimic. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×