Sari la conținut
Forum Roportal
ratacita

intrebare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna,sint noua pe aici si acuma un an am discutat cu cineva pe net despre urmatorea problema.Descriu pe scurt.Eu nu ramin insarcinata.Aceasta cunostinta virtuala mi-a spus ca a avut aceasi problema si cineva a indrumato sa mearga la o manastire in Moldova unde v-a trebui sa se roage si v-a fi ajutata.Afacut acest lucru si dupa scurt timp a ramas insarcinata.intrebarea mea este daca cunoaste cineva aceasta manastire sau daca a auzit despre ea.?Poate imi spune cineva cum se numeste.M-am gindit ca este singura cale de a afla.Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai bine e sa vezi un medic, si pe de alta parte sa nu te stresezi, sa gandesti pozitiv.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna,sint noua pe aici si acuma un an am discutat cu cineva pe net despre urmatorea problema.Descriu pe scurt.Eu nu ramin insarcinata.Aceasta cunostinta virtuala mi-a spus ca a avut aceasi problema si cineva a indrumato sa mearga la o manastire in Moldova unde v-a trebui sa se roage si v-a fi ajutata.Afacut acest lucru si dupa scurt timp a ramas insarcinata.intrebarea mea este daca cunoaste cineva aceasta manastire sau daca a auzit despre ea.?Poate imi spune cineva cum se numeste.M-am gindit ca este singura cale de a afla.Multumesc.

 

cunostinta respectiva daca tot ti-a zis atatea.. nu ti-a zis si la ce manastire a fost? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Manastirea este in sufletul tau. Si cel mai bine ar fi sa treci pe la un doctor sau chiar doi, sa asculti 2 pareri diverse :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ramai nici cu inseminare, vitro etc...?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×