Sari la conținut
Forum Roportal
Arcadia@

Orgasm sub hipnoza

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Totul provine din minte, inclusiv placerea sexuala. Mintea creeaza realitatea.

 

Anumit lamasi din Tibet pot elibera energia sexuala a femeii, chiar fara ca ea sa stie, echilibrandu-i energiile Yin Yang.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ioi da ce fain ar fi sa fie totul asa de simplu :) Oare cu cat au platit-o pentru interpretare :spiteful: ?

Editat de samsara

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu pot sa cred asa ceva. :)

Dar ce, e asa greu de obtinut un orgasm? :spiteful:

A aparut si un aparat care induce orgasmul, asa ca aspectul cu hipnoza n-o fi chiar asa de necrezut. Tine de impulsuri electrice asupra sistemului nervos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar ce, e asa greu de obtinut un orgasm? :spiteful:

A aparut si un aparat care induce orgasmul, asa ca aspectul cu hipnoza n-o fi chiar asa de necrezut. Tine de impulsuri electrice asupra sistemului nervos.

Da mai nu zic ba, totul e posibil in lumea asta, dar pentru ca s-a facut show din asta nu prea mi-a placut incat sa dau crezare la reprezentatia urmarita :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tantra yoginii pot mentine orgasmul chiar cateva ore

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Orgasmul este un cuvant pe care fiecare percepe altfel si foarte multi confunda cu ejacularea spermai la barbati de pilda, ceea ce pot sa aiba si cainele meu ca catelul vecinei fara trairi exceptionale.

Cred, caorgasmul poate fii creat si de golul lui Mutu daca cineva poate sa interpreteze acest sentiment ca o satisfactie sentimentala. (nu vorbesc de persoana mea)

Niciodata nu mam gandit la orgasm cand faceam dragoste desi am avut prietene deschise la jocuri erotice.

Daca concentrezi la orgasm pierzi faima intregului ansamblu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ioi da ce fain ar fi sa fie totul asa de simplu :lol: Oare cu cat au platit-o pentru interpretare :crazy: ?

Nu prea e veridica interpretarea... adica... in fine... e prea demonstrativa.

Tin minte ca vazusem un filmulet candva de la o emisiune cu Howard Stern in care o pune pe Carmen Electra sa se urce pe un Sybian... acolo da... tipa era pe bune... pentru o persoana atenta era destul de evident ca jucarica la care apelase avea asupra ei efecte pozitive.

Editat de Cavaleru' Jedi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Totul provine din minte, inclusiv placerea sexuala. Mintea creeaza realitatea.

 

 

Anumit lamasi din Tibet pot elibera energia sexuala a femeii, chiar fara ca ea sa stie, echilibrandu-i energiile Yin Yang.

sigur ca se poate, insa "exemplul" este prost ales :lol:

 

e mult prea cuminte pentru o eliberare de energie atat de importanta, ceea ce ma duce cu gandul la o regizare ... :crazy:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×