Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt geloasa dar nu vreau sa arat aceasta chestie...ar demonstra ca fosta si nu cred ca e bine...pe de alta parte inebunesc cand ma gandesc cate tangente are cu unele persoane de sex feminin. Ca sa nu par geloasa il incurajez dar pe dinauntru ma face sa ma cert cu el...acea tendinta de a exploda...

Ce sa fac?

 

Corectez... "ar demonstra ca sunt ca fosta si nu cred ca e bine."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Musca-ti buzele...mananca-ti unghiile..fa-ti de lucru...asta daca ai impresia ca exagerezi cu gelozia. Daca insa este intemeiata si domnul tau exagereaza...fa si tu ca el..''zambeste ''excesiv catre sexul opus..si intreaba-l apoi daca se simte ok...lasa-l sa stie ca te deranjeaza lucrurile astea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai ma abtin f mult si par indiferenta...ii raspund cu aceias moneda dar consider ca nu e ok...am si eu amici de sex opus dar asta nu inseamna ca stau cu ei mai mult decat cu el si le ofer mai multa atentie...chestia asta nu o sa duca la nimik bun...nu mar deranja daca nu as simti ceva aiurea...dar o sa imi tin parerile ca sa nu zica ca sunt prea geloasa...pana la un anumit punct...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa nu-l privesti ca pe lucrul tau propriu si personal...gelozia vine din simtul exagerat al proprietatii...

Daca vezi ca intr-adevar are ochii alunecosi, mai bine renunta...daca nu si e doar imaginatia ta, incearca sa ai incredere in tine, sa te vezi o frumoasa si o desteapta la care nimeni nu poate renunta :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incearca sa nu-l privesti ca pe lucrul tau propriu si personal...gelozia vine din simtul exagerat al proprietatii...

Daca vezi ca intr-adevar are ochii alunecosi, mai bine renunta...daca nu si e doar imaginatia ta, incearca sa ai incredere in tine, sa te vezi o frumoasa si o desteapta la care nimeni nu poate renunta :(

ms mult...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Geloasa sunt si eu..off off..teribil cateodata..si buba e ca fara motiv. dar asa cum spune si dracula..e vb de simtul proprietatii.. dar sa nu exagerezi. toata lumea are voie sa priveasca, sa vorbeasca..dar s anu atinga:)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt geloasa dar nu vreau sa arat aceasta chestie...ar demonstra ca fosta si nu cred ca e bine...pe de alta parte inebunesc cand ma gandesc cate tangente are cu unele persoane de sex feminin. Ca sa nu par geloasa il incurajez dar pe dinauntru ma face sa ma cert cu el...acea tendinta de a exploda...

Ce sa fac?

 

Corectez... "ar demonstra ca sunt ca fosta si nu cred ca e bine."

nu ai incredere in tine?

te consideri urata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ziceai ca are tangente cu ele..ce fel de tangente? ca nu cred ca e problema daca le saluta..si le intreaba de sanatate...dar..acum ...daca exagereaza e buba undeva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incearca sa nu-l privesti ca pe lucrul tau propriu si personal...gelozia vine din simtul exagerat al proprietatii...

Daca vezi ca intr-adevar are ochii alunecosi, mai bine renunta...daca nu si e doar imaginatia ta, incearca sa ai incredere in tine, sa te vezi o frumoasa si o desteapta la care nimeni nu poate renunta :(

Subscriu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×